Teşekkürler Başkanım
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıTeşekkürler Başkanım

Erdemli Esenpınar Mahallesi Ağlıca Mevkii halkı Camii İmamı Osman Çarpar öncülüğünde yapılan hizmetlerden dolayı Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya teşekkür ettiler.

Teşekkürler Başkanım
Bu içerik 3067 kez okundu.

Ağlıca’da yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli’nin her köşesini hizmete doyuracaklarını, bu amaç çerçevesinde belediye ekiplerinin 7/24 çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

İlçedeki tüm çalışmaları yerinde inceleyen ve mahalle mahalle gezen Erdemli Beledi

ye Başkanı Mükerrem Tollu, son olarak Esenpınar mahallesi Ağlıca mevkiinde hem hizmetleri inceledi hem de vatandaşlarla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

Esenpınar Mahallesinde sokak aralarında yol açma- genişletme, sıkıştırma ve asfaltlama çalışması yapıldığını bildiren Başkan Tollu, “ekiplerimiz  yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Her zaman ifade ediyoruz hizmette önceliğimiz her zaman yoldur.Yol olmadan hiçbir hizmetin sağlıklı bir şekilde yapılması mümkün değildir” dedi.

Başkan Tollu açıklamalarını şöyle sürdürdü: “ Esenpınar Mahallesi merkeze uzak mahallelerimizden bir tanesidir. Ama bizim hizmet aşkımız tüm engelleri aşarak vatandaşımızla buluşmamızı sağlıyor. Her yere aynı kalitede hizmeti götürüyoruz. Bu minvalde, ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışarak Esenpınar’da sokak aralarında kapsamlı çalışmalarını sürdürüyor. Kısa zaman sonra görülecektir ki, Erdemli’de yollarla ilgili bir tek sorundan bahsedilmeyecek. Erdemli’yi hak ettiği noktaya taşımak için 7/24 çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz.” Başkan Tollu’nun ayaklarına kadar gelip hem hizmetleri denetlemesi hem de kendileriyle sohbet etmesinden dolayı çok memnun olduklarını belirten vatandaşlar, teşekkür ettiler.

Ağlıca Güllüdere Camii kamelyasında vatandaşla buluşan Başkan Tollu daha sonra mahalleli ile birlikte yapılan yol, kanal kenari duvar çalışması, çocuk oyun parkı ve spor tesislerini yerinde inceledi.

erdemli ajans erdemli haber erdemli belediyesi mükerrem tollu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi