KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 01-07-2019 20:03

Belediye Tiyatrosundan Seni Çok Seviyorum Oyunu

Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu, ‘Seni çok seviyorum’ adlı oyunla seyirci karşısına geçti.

Belediye Tiyatrosundan Seni Çok Seviyorum Oyunu

Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu, yediden yetmişe her yaş gurubuna yönelik verdiği tiyatro eğitimleri ve sunduğu gösteriler ile her Cuma seyirci karşısına çıkıyor.

Bu hafta da ‘Seni çok seviyorum’ oyunu ile seyirci karşısına geçen Genel Sanat Yönetmeni Deniz Sandalcı oyunun yönetmenliğini üstlenirken, oyun yazarı Erdinç Aydın Erdemli’nin sanat kenti haline dönüşmesi adına çalışmaların devam edeceğini kaydetti.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yaptığı açıklamada, “Erdemlimizi birçok konuda olduğu gibi sanatsal ve kültürel faaliyetlerle de destekliyoruz. Çünkü bize göre Büyük Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak, tek taraflı gelişimle sağlanamaz. Çocuklarımız ve gençlerimiz için resimden halk danslarına, tiyatrodan müziğe kadar birçok noktada yeni yaşam alanı inşa ettik. İşte tüm bunları yaparken tek amacımız, ülkeye ve millete hayırlı bireyler yetiştirmek. Ben öncelikle her hafta olduğu gibi bu haftada bizleri yalnız bırakmayan değerli vatandaşlarımıza ve büyük bir emekle oyunlarına hazırlanan tiyatrocularımıza teşekkür ederim” dedi.