GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-06-2019 17:07   Güncelleme : 24-06-2019 18:27

Tayini Çıkan Hakim ve Savcılara Veda Gecesi

Erdemli Adliyesinde görevli iken tayinleri çıkan Hâkim Engin Kızıltaç, Nurdan Çetinel ile savcılar Saliha Altıntaş, Serkan Zıhna ile Aslı Önürme için Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Alata Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü sosyal tesislerinde veda gecesi düzenlendi.

Tayini Çıkan Hakim ve Savcılara Veda Gecesi

Erdemli Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü, Jandarma komutanı Binbaşı Mehmet Derin ve davetlilerin katıldığı veda gecesinde konuşan Cumhuriyet Başsavcısı Durmuş Ali Karakoca, Erdemli adliyesinde çalışırken yurdun diğer bölgelerindeki adliyelere tayinleri çıkan arkadaşlara teşekkür ettiğini söyledi.

Arkadaşlarımızın görev sırası boyunca burada hakim ve savcılık mesleğine uygun bir şekilde Erdemli Adliyesine hizmet ettiklerine şahit olduk diyen Başsavcı Karakoca, ‘’Vedaları pek sevmem buluşmaları ve kavuşmaları daha çok seviyorum. Arkadaşlarımız buradan gitti diye unutacak değiliz bilakis dostluklarımızı perçinleyeceğiz. Tayini çıkan arkadaşlarımıza yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum’’ dedi.

Savcı Serdar Yavuz’un organizesinde gerçekleştirilen gecede konuşmanın ardından tayini çıkan hakim ve savcılara teşekkür plaketi verildi. Veda gecesinde adliye personeli gönüllerince eğlendi.

Erdemli Ajans olarak tayinleri çıkan hakim ve savcılara yeni görev yerlerinde başarılar diliyoruz.