GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-06-2019 19:21

Kocahasanlı Sahil Yoluna Sıcak Asfalt

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı tarafından Kocahasanlı Mahallesinde 3 kilometrelik sıcak asfalt çalışması yaptı.

Kocahasanlı Sahil Yoluna Sıcak Asfalt

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, ‘’Elimizde paramız yok ancak, para yok diye de yapılması gereken yolları da yapmamazlık edemeyiz. İşte bunlardan bir tanesi de Kocahasanlı mahallesinde yıllardır yapılmayan sahil yolu. Yol yapım ekiplerimiz turizm döneminin başladığı şu günlerde bölgeye tatile gelen insanlarımızı tozdan kurtarmak üzere bölgede sıcak asfalt çalışması yaptılar.  Ekiplerimiz sadece bununla kalmayıp ara sokaklarda ve okul yolunda da sıcak asfalt çalışması yapıyor’’ dedi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Vedat Uzunbağ ise, halkımızın ne isteği var ise yerine getirilecek diyerek, ‘’Şu anda belediyemizin imkânları kısıtlı. Buna rağmen başkanımız Vahap Seçer’in talimatları ile yaklaşık iki yıldır yapılmayan Kocahasanlı sahil yolu tamamen sıcak asfalt dökülerek vatandaşlar kışın çamur yazın da tozdan kurtarılmış oldu’’ diye konuştu.

Kocahasanlı Mahalle muhtarı Adem Arslan da yolların asfaltlanmasından dolayı başta Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Erdemli Koordinatörü Vedat Uzunbağ ve yol yapım ekibine teşekkür etti.

Durhasan ŞahinDurhasan Şahin