SPOR
Giriş Tarihi : 16-11-2016 15:40   Güncelleme : 16-11-2016 15:40

Başkan Morgül, "Galibiyet Serimiz Sürecek"

Erdemlispor sahasında konuk ettiği Tarsus Gücünü efsane golcüsü Zeki ile 1-0 yenerek hedefine emin adımlarla ilerlediğini kanıtladı.

Başkan Morgül,

Erdemlili sporseverlerin desteği ile sahada oynadığı oyunla göz dolduran Erdemlispor başkanı Mehmet Morgül açıklamalarda bulundu.

Bu hafta maçlarının  Cumartesi günü Silifke Şehir Stadında Saat 12:00’de Taşucuspor ile oynayacaklarını belirten Morgül Tarsus Gücü maçı ile ilgili açıklamalarda bulundu.  Morgül, hedefe sessiz ve emin adımlarla gittiklerini belirterek,   ‘’Ne ekersen onu biçersin. Hiç bir yerden destek almadan bir sezon geçiriyoruz. Sadece yönetim kurulundaki arkadaşlarımızın Erdemlili sporsever stk ve esnaf arkadaşlarımızın  desteği ile maçlarımıza çıkıyoruz. Sonucu ortada. Bütün yönetim kurulumuzu teknik heyetimizi ve sporcularımızı kutluyorum. Bizlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Ak Parti Erdemli ilçe başkanımız Mehmet Topçu'ya  ve yönetimine  Mersin milletvekilimiz ve Erdemli spor kulübü onursal başkanımız Doç. Dr. Yılmaz Tezcan'a Kalkınma Bakanımız Mersin milletvekilimiz Lütfi Elvan’a teşekkür ediyorum’’ dedi.

Erdemlispor teknik direktörü Yıldıray Keser ise, ‘’Erdemlisporun gücü inanmışlığı ile çıktığımız maçlardan galibiyetle ayrılmaya devam ediyoruz. BU galibiyet serisini devam ettireceğimize inanıyorum. Bizi destekleyenleri mahcup etmedik etmeyeceğiz.  Genç kadromuzla yolumuza devam ederken bize desteklerini esirgemeyen başkanımıza yönetimimize sporseverlere ve sporcularıma teşekkür ediyorum. Biz önümüzdeki maçlara bakıyoruz’’ diye konuştu.