GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-06-2019 21:21   Güncelleme : 17-06-2019 10:00

Erdemli Ajans 3 Yaşında

14 Haziran 2016 günü yayın hayatına başlayan Erdemli Ajans’ın 3. Kuruluş Yıldönümünü kutladık.

Erdemli Ajans 3 Yaşında

Halil Hikmet Çarşısı 1. Katta bulunan Erdemli Ajans’ın kutlama törenine Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Erdemli Belediye Başkan Vekili Şaban Dölek, Erdemli UTİYO Müdürü Cemile Çelik, Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Açıkyörük, Şube Müdürü Mahmut Karaağaç, Erdemli Müftüsü Dr. Hayri Erenay, Orman İşletme Müdürü İsmail Çelik.

İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Adem Kılıç, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Erman Eker, Başhekim Yardımcıları Dr. Mesut Yeşilova ve Dr. Sinan Arslan, Alata Araştırma Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Davut Keleş, Madeni Sanatkarlar Odası ve Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmet Erdoğan. Erdemli Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin ve Meclis Başkanı Aşkın Şahin, Tömük Esnaflar Odası Başkanı Mehmet yılmaz, Erdemli Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mitat Ceyhan, AK Parti İlçe Sekreteri Fatih Aktaş, MHP İlçe Başkanı Fatih Serin.

CHP İlçe Başkanı Ali Yardımcı, BBP İlçe Başkanı Murat Turmuş, Mersin Büyükşehir Belediyesi Erdemli Koordinatörü Vedat Uzunbağ, Mersin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Erdemli Grup Müdürü Ali Serin, Erdemli Öğretmenevi Müdürü Mehmet Güven ve yardımcısı Kemal Gür. Erdemli Müftülüğü Basın Sorumlusu Haluk Güldoğan.

Erdemli Gülnarlılar Derneği Başkanı ve Erçevikler Ltd. Şti. Sahibi Hüsnü Çevik, Erdemli Patiseri sahibi Mustafa Yokuş, Ayyıldız Gezginleri Başkanı Emre Erçelik ve Yönetim Kurulu, Erdemli Belediyesi Spor İşleri Müdürü Kamil Boran, Belediye Basın Bürosu ekibi, Diyanetsen Erdemli Başkanı Halil Durak, Okul Müdürleri Celil Murat Çelik, Veysel Ersen, Uğur Şahin, Uğur Türkmen. Madeni Sanatkârlar Odası Genel Sekreteri Süleyman Saat, İlçe Gençlik ve Spor Müdür Yardımcısı Abidin Aslan.

Eğriçayır (Balı) Gıda Sanayii Limited Şirketi Müdürü Murat Çay, Erdemli Halk Eğitim Müdürü Ahmet Ateş, Müdür Yardımıcısı Ali Cila ve Halat Çekme Federasyonu Başkanı Eray Aldemir, STK temsilcileri ve çok sayıda dost katılarak bizleri yalnız bırakmadılar.

Erdemli Ajans’dan Gazeteci Durhasan Şahin ve Derviş Çömez, yaptıkları kısa konuşmada Meslek etik kurallarına uyarak, doğru ve dürüst habercilik yaptıklarını kaydettiler.

Durhasan Şahin ile Derviş Çömez tecrübelerini birleştirerek üç yıl önce kurdukları Erdemliajans.com.tr haber sitesi ile büyük mesafe kat etiklerini belirterek “Kurulduğu günden bu yana hep bizimle birlikte olan ve her zaman destekleyen herkese çok teşekkür ediyoruz. Ustamızdan öğrendiğimiz yolda, doğru, dürüst, toplumun inanç ve hassasiyetlerine karşı duyarlı haberciliğimize devam edeceğiz. Katılan, telefonla arayan, mesaj gönderen herkese çok teşekkür ediyor saygılar sunuyoruz. Erdemliajans.com.tr okuyun Erdemli ‘den haberiniz olsun diyoruz.”

Erdemli Kaymakamı Avni Kula’da yaptığı konuşmada, “Durhasan Şahin ve Derviş Çömez’in doğru ve dürüst haberciliğini bizlerde takdirle karşılıyoruz. Şimdi üçüncü gelecek yıllar da 30’uncu yıllarınızı kutlamak dileğiyle başarılar diliyorum’’ dedi.

Konuşmaların ardından hep birlikte 3. Yıl pastası kesildi ve hatıra fotoğrafı çektirildi.