GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-06-2019 18:01

Çılgın Çiftten İkinci Bahar

Erdemli’de 30 yıl evli kaldıktan sonra aralarında çıkan anlaşmazlık sonucu ayrılan ve 4 yıl ayrı kalan Durdane-Nühel Seçkin çifti ikinci defa nikâh masasına oturdu.

Çılgın Çiftten İkinci Bahar

2. Baharlarını yaşamak üzere Sedir Patıseri’de nikâh masasına oturan çiftlerin nikâhlarını Erdemli Belediyesi Nikâh Memuru Ayşe Çiller kıyarken, çitin şahitliklerini ise Ömer Okur ile Serdal Kaya yaptı. Daha önceki evliliklerinden 1 çocukları bulunan Durdane Kurt-Nühel Seçkin çifti ikinci baharı yaşamak üzere sevenlerinin karşısında nikâh masasına oturduklarını ve yeniden bir ömür boyu yaşamaya evet dediklerini söylediler.

34 yıldır meslek lisesinde öğretmenlik yapan Nühel Seçkin, yeniden bir araya gelmenin sevinç ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, ‘’30 yıl evli kaldıktan sonra bir sebepten dolayı ayrılarak 4 yıl ayrı kaldık. Ancak 4 yıllık ayrı kalma döneminde bir birimizin değerini daha çok anladık ve yeniden birleşmeye ve bir ömür boyu birlikte olmaya karar verdik. İkinci defa elde ettiğimiz bu mutluluğumuzun bozulmasına kesinlikle müsaade etmeyeceğiz ve bir daha nikâh masasına oturmayacağız’’ dedi.

Eşi ile yeniden ikinci baharı yaşamak üzere birlikte olmaya karar verdiklerini belirten çiçeği burnunda gelin Durdane Kurt Seçkin de, eşi ile ayrıldıktan sonra yeniden birleştiklerini ve çok mutlu olduğunu söyledi.

Seçkin, ‘’Ben kocamı seviyormuşum da haber yokmuş. Meğer ben eşimi çok seviyormuşum. 30 yıl evli kaldıktan sonra yuvayı yıkıp 4 yıl ayrılmak manasızmış. Ben kocamı çok sevdiğimi anladım. Bu nedenle de ikinci kez nikâh masasına oturup mutluluğumuzu dostlarımızın karşısında perçinledik.  Şimdi çok mutluyuz’’ diye kaydetti.

Erdemli Ajans olarak çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz.