GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-06-2019 23:42

Erdemli AK Parti’de Bayramlaşma

AK Parti Erdemli İlçe Başkanlığında bayramın 3. Günü milletvekillerinin ve belediye başkanının katılımıyla bayramlaşma gerçekleştirildi.

Erdemli AK Parti’de Bayramlaşma

Parti binası önünde gerçekleştirilen bayramlaşma AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Topçu ev sahipliğinde gerçekleşti.  Bayramlaşma törenine Mersin Milletvekilleri Hacı Özkan ile Zeynep Gül Yılmaz, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, MHP İlçe Başkanı Fatih Serin, Belediye Meclis Üyeleri, Cumhur İttifakı ilçe teşkilatları, kadın kolları üyeleri partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Topçu ve MHP İlçe Başkanı Fatih Serin birer selamlama konuşması yaparak herkesin bayramını tebrik etti.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu konuşmasına tüm katılımcıların ve Erdemlililerin Ramazan Bayramını kutlayarak başladı. Tollu şunları söyledi:

“10 yılda Erdemlimize birçok güzel eserler ve hizmetler yaptık. Bundan sonraki dönemde gerek teşkilatlarımız, gerek milletvekillerimizin de desteği Ankara ve Yereldeki güçleri birleştirerek birçok önemli hizmete imza atacağız. Mersin Milletvekilimiz Hacı Özkan, doğalgaz konusunda ve organize sanayi konusunda gerekli destek sözünü verdi. İnşallah bu güzel birlik ve berberlikle en güzel hizmetleri Erdemlili hemşerilerimize kazandıracağız” dedi.

Mersin Milletvekili Hacı Özkan’da Erdemlililerin Ramazan Bayramını kutlayarak başladığı konuşmasında, “Önümüzdeki hafta Belediye Başkanımızla ve ilçe başkanlarımızla birlikte Enerji Bakanımızla Doğalgaz konusunda görüşeceğiz. Bunun arkasından birçok projeleri hayata geçirmek için var gücümüzle Erdemli için çalışacağız” diye belirtti.

Özkan konuşmasının sonunda İstanbul seçimlerinde herkesin gereken desteği vermesi gerektiğini belirterek Erdemlililer’den İstanbul’da yaşayan akrabalarını arayarak destek vermelerini istedi

.

Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz da hemşerileriyle bayramlaşmanın sevincini yaşadığını belirterek hizmet konusunda Erdemli Belediye Başkanına her zaman destek olacaklarının altını çizdi.

Yılmaz, İstanbul seçimlerinden zaferle çıkacaklarına inancının tam olduğunu kaydetti.

Konuşmaların ardından törene katılanlarla tek tek bayramlaşıldı.