SPOR
Giriş Tarihi : 31-05-2019 17:53

Hadi Çocuklar Yaz Spor Okuluna

Erdemli Belediyesi ücretsiz Yaz Spor Okulları başlıyor.

Hadi Çocuklar Yaz Spor Okuluna

Erdemli Belediyesi 8-14 yaş arasındaki çocuklara yönelik yüzme, 7-15 yaş arasındaki çocuklara yönelik futbol, voleybol, basketbol, tenis, okçuluk, mücadele sporları ve hentbol eğitimleri için açacağı yaz spor okullarının kayıt tarihlerinin 1-10 Haziran tarihleri arasında yapılacağı açıklandı.

Her yaş gurubundan, çocuklara yönelik geliştirilen projeler ile adından sık sık söz ettiren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yıl içinde gerçekleştirilen sosyal ve kültürel aktivitelere ek yaz aylarında da yeni projelere imza attıklarını belirtti.

Başkan Tollu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Gençlerimizi ve çocuklarımızı önemsiyor, onların gelişimine katkı sunabilecek birçok projeyi hayata geçiriyoruz. Attığımız adımlarla eğitimlerini desteklediğimiz gibi kültür, sanat ve spor alanında gerçekleştirdiğimiz aktiviteler ile de çocuklarımızın hem fiziki hem ruhsal dünyalarının gelişimine katkı sunuyoruz. Tek amacımız, onları her yönden kendini geliştirmiş bireyler olarak yetiştirmektir’’ dedi.