GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-05-2019 22:26   Güncelleme : 29-05-2019 22:41

Başkan Tollu’dan Bayram Hediyesi, Aqupark Bayramda Açılıyor

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu Aquapark Sosyal Tesisinin sezon açılışını Ramazan Bayramının ikinci günü gerçekleştirecekleri müjdesini verdi.

Başkan Tollu’dan Bayram Hediyesi, Aqupark Bayramda Açılıyor

Su parkında yetişkinlerin yanı sıra çocuklara yönelik verilen yüzme eğitimleri ile haftanın her günü saat 09.00-12.00 ve 14.00-20.00 arası hizmet verilecek. Tesiste özel engeli bulunan vatandaşlara ücretsiz hizmet verileceği belirtilirken, her Cuma sadece bayanlara kapılarını açacak olan su parkı ile Belediye, vatandaşlardan övgü toplamaya devam ediyor.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu yaptığı açıklamada, “Bize verilen kaynakları vatandaşlarımızın faydasına kullanmak adına önemli projelere imza attık. Alata Mahallemizde bulunan ve yaz sezonunda faaliyet gösteren tesisimizin, kış sezonunda da hizmet verebilmesi için çalışmalarımız devam edecek. Çocuklarımız başta olmak üzere vatandaşlarımız için yüzme kursları düzenliyoruz ve bunların yanında her hafta Cuma günü sadece bayanlara tahsis ettiğimiz tesisimiz ile kadınlarımızın da rahatını göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca özel vatandaşlarımıza sunduğumuz yüzme eğitimleri ile onların fiziki gelişimlerine de katkı sunuyoruz” dedi.