SPOR
Giriş Tarihi : 24-05-2019 17:20   Güncelleme : 24-05-2019 17:20

Galatasaraylı’lar Şampiyonluk Kutlaması Pazar Günü

Erdemli Galatasaray Taraftar Topluluğu tarafından 26 Mayıs Pazar Günü Dr. Devlet Bahçeli Meydanında 22. Şampiyonluk Kutlamaları yapılacağı bildirildi.

Galatasaraylı’lar Şampiyonluk Kutlaması Pazar Günü

Topluluk tarafından yapılan açıklama şu şekilde; “Geçen yıl olduğu gibi bu yılda şampiyonluk kutlamasına hazırlık yapıyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda ramazana denk gelen kutlamalar 26 MAYIS 2019 Pazar günü saat:20.00 – 22.00 arası Balıkçı barınağından başlayıp – Topraksu Tesisleri – Jandarma arasında konvoy güzergahı olup.

Kutlama alanı olarak Dr. Devlet BAHÇELİ meydanında olacaklar, Topluluk hakkında aldığımız bilgilere göre geniş katılımlı ve bu sefer daha organize olup resmi izinler alındı.

Erdemli Kaymakamlığı – Emniyet Müdürlüğü ve Erdemli Belediyesinden gerekli izinler alındı. Ve sosyal medya üzerinden organize olan taraftarlar. Ne diğer takım taraflarına ne de çevre sakinlerine rahatsızlık vermemek için çaba gösteriyoruz.

Paylaşımlarda kesinle modifiyeli ve egzozu açık araçlarımızı ve motorlarımızı tek bir günlük uzakta bırakalım, konvoyda düzen ve görünüme özen gösterelim ki böyle bir güzelliği yine ve sadece GALATASARAY taraftarının yapabildiğini gösterilim istiyoruz.

Bir de Pazar akşamı için süprizlerimiz var. İSTANBUL bize 977 km ama biz istiyoruz ki buradaki hemşehrilerimiz ve taraftarlarımızda aynı İstanbul’daki kutlamalar gibi bir kutlamanın içinde olsunlar. SARI – KIRMIZI formasını giyen, meşalesini alan, eşini çocuğunu alıp herkes bu büyük şölen de yerini alsınlar” dediler.