GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-05-2019 18:06   Güncelleme : 20-05-2019 18:10

Halk Eğitim’in İftarlı Anneler Günü Kutlaması

Erdemli Halk Eğitimi ve Akşam Sanat Okulu (ASO) Müdürlüğü ile HEM Okul Aile Birliği Başkanlığı kadrolu ve usta öğretici ve ailelerine Öğretmenevinde iftar programıyla anneler gününü kutladı.

Halk Eğitim’in İftarlı Anneler Günü Kutlaması

Usta öğretici Mehmet Ak’ın okuduğu Kur’an-ı Kerim ve yapılan duanın ardından konuşan Erdemli Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu (ASO) Müdürü Ahmet Ateş, kurum bünyesinde çalışan kadrolu ve usta öğreticilere davete icabet ettikleri için teşekkür etti.

Hem iftar yemeği, hem Anneler Günü hem de birlik ve beraberliğin daim kalması açısından bir araya gelmenin önemli olduğunu belirten Ahmet Ateş, ‘’Biz koca bir aileyiz. Özellikle gençlerimizin meslek sahibi olmalarında küçümsenemeyecek derecede emeğimiz var. Halk eğitim Müdürlüğümüz öyle sanıyorum ki her evden bir kişiye mutlaka başarı belgesi vermiştir. HEM olarak bıkmadan usanmadan üreteceğiz insanlarımızın üreterek devlete millete katma değer sunmasına da destek vereceğiz. Hepinizin Anneler Günü ve Ramazanınız kutlu olsun’’ dedi.

Konuşmanın ardından iftara katılanlara HEM Müdürü Ahmet Ateş, müdür Yardımcısı Ali Cila, Okul Aile Birliği Başkanı Eray Aldemir ve yönetimi katılımcılara karanfil dağıtarak günlerini kutladı.