GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-05-2019 18:17   Güncelleme : 13-05-2019 18:24

Erdemli Gönül Sofrasında Buluştu

Erdemli Belediyesi tarafından Dr. Devlet Bahçeli Meydanında verdiği iftar programına binlerce Erdemlili katıldı.

Erdemli Gönül Sofrasında Buluştu

İftar programı Kocahasanlı Merkez Cami İmam Hatibi Ali Köse’nin Kur’an-ı Kerim okuması ve İlçe Müftüsü Hayri Eranay ‘ın yaptığı dua ile başladı.

Programa Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Derin, Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl başkanı Zeynel Uğur Gölgeli. MHP ilçe Başkanı Fatih Serin, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, AK Parti ilçe ve MHP il ve ilçe kadın kolları başkan ve yöneticileri, Erdemli Ülkü Ocağı Başkanı Cevat Şahin, Belediye Meclis üyeleri, Muhtarlar, Sivil toplum kuruluşları, Oda başkanları ile vatandaşlar katıldı.

İftar programı öncesi konuşan belediye başkanı Mükerrem Tollu, kurdukları gönül sofrasına Erdemli halkının gösterdikleri teveccühe teşekkür etti.

Tollu konuşmasında, ”Cenabı Hakka ne kadar dua etsek ne kadar şükür etsek az diye düşünüyorum. Çünkü biz dünyanın en güzel coğrafyasında yaşıyoruz. Bu coğrafyada yaşayan İnsanlarımızın birlik içerisinde, beraberlik içerisinde olduğunun en güzel örneğini yaşıyoruz. Ve yine Cenabı Hakka binlerce şükürler olsun ki sizler ile birlikte iftar sofrasında buluşmanın sizler ile ekmeğimizi bölüşmenin bizim için en büyük gurur ve şeref payesi olduğunu buradan bir kez daha ilan etmek istiyorum. Katılım sunan ve katkıda bulunan herkese huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Cenabı Hak hepinizden razı olsun. Biz Erdemli belediyesi olarak dün olduğu gibi bugünde yarında bu kentte yaşayan bu kentte doğan bu kentte doyan bu kentte ikamet eden herkesin hizmetinde olduğumuzu bir kez daha beyan ediyor katılımınızdan dolayı herkesten Allah razı olsun’’ dedi.