Erdemli Esnafının Şiftahı Saadet Partisinden
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli Esnafının Şiftahı Saadet Partisinden

Saadet Partisi Erdemli İlçe Teşkilatı 07 .11. 2016 Pazartesi sabah erken saatlerde esnafa siftah programı gerçekleştirdi.

Erdemli Esnafının Şiftahı Saadet Partisinden
Bu içerik 3285 kez okundu.

Programla ilgili açıklama yapan Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız :

“Saadet Partisi olarak halkımızın iyi ve kötü günlerinde yanında olmaya çalışıyoruz. Ülkemiz sıkıntılı bir süreçten geçmektedir.Ülkemiz  jeopolitik konumundan dolayı tarihte olduğu gibi şimdi de iç ve dış düşmanlarıyla mücadele etmektedir.Yine bu noktada ekonomik olarak da sıkıntılar çekmektedir.Uzun yılların biriktirdiği kronik sorunlar olduğu gibi, mevcut hükümetin yanlış politikalarından kaynaklanan sorunlar da mevcuttur. Bütün bunlar ilçemiz yerel yönetimi için de geçerlidir.

Saadet Partimiz bu konularda muhalefet görevini , yapılan iyi hizmetleri takdir; eksik ve yapılmayan hizmetler içinse ,nasıl ve ne şekilde yapılabileceğine dair fikirleriyle ilkeli bir duruş sergileyerek ortaya koymaktadır.

Siyasi hayatımız boyunca milli politikalar üretip, onlarla siyaset yapabileceğimiz görüşünü savunduk. Yerel yönetimlerde ve merkezi hükümetlerde halkımızdan yetki aldığımız dönemlerde ,milli politikalarla bütün bunların uygulanabileceğini kanıtladık. İlkleri gerçekleştirerek yeni çığırlar açtık. Bütün bu süreçte MİLLİ GÖRÜŞ marka oldu.

Siyasi ve ekonomik olarak bunaldığımız bugünlerde, Saadet Partisi olarak çözüm önerimiz millidir .

Dış politikada Amerika, İsrail, AB  vs. ülke ve kurumlardan  bize fayda gelmez. Bütün bu ülkeler bize fitne ve bozgunculuk üretirler. Diğer anlaşabileceğimiz ülkelerle   aramıza mezhep fitnesi sokarak,vahdeti ötelerler. İç politikada, ülkemizin iyi niyetli insanlarını, hangi partiden olursa olsun, ayrıştırmamamız gerekiyor. Bizi biz yapan inancımız, örf, adet, gelenek, görenek ve bilincimizle hareket etmeliyiz. Ekonomik ve kültür emperyalizmine karşı, daha şuurlu karşılık vermeliyiz.Kapitalizmin cadde, sokak ve evlerimizi teslim alıp bizleri faiz sarmalına soktuğu şu günlerde ,halkımızın neler çektiğinin bilincindeyiz.

Saadet Partisi Erdemli İlçe Teşkilatı olarak esnafımızın  bir kısmının siftahsız dükkan kapattığının bilincindeyiz. Esnafımız nezdinde tüm halkımızın çektiği sosyo ekonomik sıkıntıları yüreğimizde hissediyoruz.Bütün bu sıkıntılara dikkat çekmek ve eskiden beri var olan siftah geleneğimizi yaşatmak amacıyla bu organizasyonu gerçekleştirdik.Umarım sabah esnafımız işyerini açtığında bir umut ve gülümsemesine vesile oluruz.

Bu vesile ile bütün herkesin işlerinde kolaylıklar ve bereket diliyorum.Siftah programlarımız ilçemizin farklı yerlerinde ,değişik zamanlarda devam edecektir. Bütün halkımızın huzurlu ve mutlu  bir hayat yaşaması arzusu ve çabasıyla, hayırlı günler, bol kazançlar dilerim.” Dedi.

erdemli ajans şiftah saadet partisi mehmet yıldız
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi