GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-04-2019 22:44   Güncelleme : 22-04-2019 22:44

Başkan İsmail Öztemur’un 23 Nisan Kutlama Mesajı

Tömük Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Öztemur 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan İsmail Öztemur’un 23 Nisan Kutlama Mesajı

Başkan İsmail Öztemur’un kutlama mesajı şöyle:

Mustafa Kemal Atatürk’ ün çocuklarımıza armağan ettiği ‘’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’’ nı, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızla bir kez daha yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Küçücük yüreklerine büyük Türkiye sevdasını daha küçük yaşlardan itibaren işlemeye başlayan çocuklarımız, bilinçli birer Türk evladı olarak yetişme, ailelerine, devletine ve milletine hayırlı birer fert olma yolunda yürümeye devam ediyorlar.

Her yıl Nisan ayının son haftası boyunca kutlamalarına devam edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına ülkemiz dışında, çeşitli dünya ülkelerinden de katılım olması, Türkiye Cumhuriyetinin dünya devletleri nezdinde de ne kadar saygın bir yere sahip olduğunun bir göstergesidir.

Bütün çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramlarını kutlarken, hafta boyunca devam edecek olan kutlamaların çocuklarımızın gönüllerince geçmesini,  her birinin ailelerine, ülkemize ve milletimize hayırlı birer fert olarak yetişmeleri temennisiyle iyi bayramlar diliyorum” dedi.