GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-04-2019 22:23   Güncelleme : 22-04-2019 22:23

Başkan İsmet Erdoğan’ın 23 Nisan Kutlama mesajı

Erdemli Esnaf Kefalet Kooperatifi ve Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan İsmet Erdoğan’ın 23 Nisan Kutlama mesajı

Başkan İsmet Erdoğan mesajında, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yapmış olduğu açıklamasında, “23 Nisan 1920 tarihi, milletimiz için önemli bir dönüm noktasıdır. 
Aziz milletimizin İstiklâl mücadelesinde gösterdiği azim ve kararlılık, Dünya uluslarına örnek olmuştur. Geleceğimizi temsil eden çocuklarımız, geçmişten aldıkları güçle milletimizin yarınlarını ışık tutacak, barış içinde bir dünyanın kurulmasında önemli görevler üstleneceklerdir. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızdan beklentimiz; kendilerini geleceğe daha iyi hazırlamaları, ülkemizin aydınlık yarınları için yılmadan çalışmalarıdır. Bu duygu ve düşünceler içerisinde, sevgi dolu yürekleriyle bu güne anlam katan çocuklarımızın ve aziz milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.