GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-04-2019 15:54   Güncelleme : 19-04-2019 15:54

Hayırsever Vatandaş Dairesini Bağışladı

Mehmet Tatlı isimli hayırsever vatandaş, Mersin Toroslar ilçesinde bulunan dairesini Türkiye Diyanet Vakfı Erdemli Şubesine bağışladı. Erdemli Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Erdemli Şube Başkanı Dr. Hayri Erenay tarafından hayırsever vatandaşa teşekkür belgesi verildi.

Hayırsever Vatandaş Dairesini Bağışladı

Erdemli Müftüsü Dr. Hayri Erenay, hayırsever Mehmet Tatlı'yı evinde ziyaret ederek teşekkür belgesi takdim etti. Hayırsever vatandaşa teşekkür belgesini takdim eden Erdemli Müftüsü Dr. Hayri Erenay, “Hayırsever kardeşimiz Mehmet Tatlı'ya vermiş olduğumuz bu Teşekkür Belgesi kendilerini onurlandırmak, başka Müslümanlara da teşvik olması amacını taşımaktadır. Bağışlanan Sadaka-ı Cariyenizi Allah kabul eylesin. İnşallah yapmış olduğunuz bu bağış, en güzel şekilde değerlendirilecektir. Şahsınız başta olmak üzere hayırsever bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Cenabı Allah hayrınızı ve yardımlarınızı kabul etsin” dedi.

Hayırsever Mehmet Tatlı ise kendisine verilen teşekkür belgesinden dolayı Erdemli Müftülüğüne ve Diyanet Vakfı Erdemli Şubesine teşekkür etti. Tatlı, Diyanet İşleri Başkanlığının ve Diyanet Vakfının yapmış olduğu hizmetleri gördükten sonra bu hizmetlere benimde bir katkım olması gayesi ile bu dairemi bağışladım. Kısmet olursa elimizden geldiğince müftülüğümüz ve Diyanet Vakfına yardımlarımız devam edecek'' şeklinde konuştu.