GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-04-2019 20:05   Güncelleme : 17-04-2019 20:05

Erdemli Yaz Sezonuna Hazır

Erdemli Belediyesi, kış aylarında yaşanan hava muhalefeti sonucu tahrip olan sahil bandında düzenleme yaparak yaz aylarına hazır olduğu bildirildi.

Erdemli Yaz Sezonuna Hazır

Sahil bandında bulunan yeşil alanların arttırılmasını ve bakımını gerçekleştiren Erdemli Belediyesi, yoğun yağışlarda zarar gören noktalarda da tadilat çalışmalarını tamamladı.

Daha önce felaketin yaşandığı noktaları ziyaret eden Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Tollu,  “Bugüne kadar Erdemli’nin görev sahamıza giren sorunlarını yüzde 95 oranında çözdük. Artık amacımız kentimizi daha iyiye taşımak. Hizmet standardımız yükseldikçe bu kente gelmek isteyenlerin sayısı ve kalkınma hızımız artacak. Bu standartları yükseltmek adına elimizden geldiği kadar her sokağa, her caddeye düzenlemeler yaptık. İlçemizde yaşanan yoğun yağışlar ve fırtına ile sahilde düzenleme yaptığımız noktalardan bazıları zarar gördü. Yağışların azalması ile bu noktalarda hemen çalışmalara başlayarak yaz ayları için hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. İnşallah bir daha böyle bir felaketle karşı karşıya kalmayız” dedi.