GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-04-2019 18:29   Güncelleme : 12-04-2019 18:29

CEP Teknik’ten Erdemli’nin Tanıtımına Büyük Katkı

Erdemli Cep Teknik sahipleri Lokman ve Ali Öksüz, 40 kişilik cep teknikçilere Erdemli’de ev sahipliği yaptı.

CEP Teknik’ten Erdemli’nin Tanıtımına Büyük Katkı

Öksüz kardeşler, Facebook üzerinden cep teknikle ilgili hizmet veren dev GSM bloğu oluşturarak Türkiye genelindeki 40 kişilik yöneticilerini Erdemli’de ağırladı.

İstanbul, Balıkesir, Ankara, Konya, Adana, Kahramanmaraş, Elazığ, Kayseri, Bursa, İzmir, Manisa, Trabzon ve Mersin gibi illerden katılan konuklara Erdemli’nin tarihi ve turistik yerlerinin yanı sıra Kayacı vadisini ve sahilleri gezdiren Öksüz kardeşler, Erdemli dışından katılan tüm misafirlere yöresel lezzet olan tantuni ikramında bulundu.

Erdemli’nin tarihi, turistik ve doğal güzelliklerine hayran kaldıklarını dile getiren misafirlerin aileleri ile birlikte ilk fırsatta Erdemliye yine geleceklerini dile getirmelerinden duydukları mutluluğu ifade eden Öksüz kardeşler şöyle konuştu:

‘’Biz de Erdemli Cep Teknik sahipleri Lokman ve Ali Öksüz kardeşler olarak misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamanın ve ilçemizin güzelliklerini tanıtmanın gururunu yaşadık. Katılan herkese teşekkür ediyoruz. Erdemli’ye gelen bir daha terk edemez ilkesiyle tüm CEP Teknikçileri ilçemize bekliyoruz.’’