Tollu’dan Polis Haftası Kutlaması
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert


Tollu’dan Polis Haftası Kutlaması

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş yıl dönümünde yemekli bir kutlama etkinliği düzenleyerek, emniyet mensupları ile bir araya geldi. Etkinlikte tüm Emniyet teşkilatının Polis haftasını kutlayan Başkan Tollu, ülkenin birlik ve beraberliğinin temininde önemli vazifeler üstlenen memurlara ve ailelerine teşekkür dileklerini iletti.

Tollu’dan Polis Haftası Kutlaması
Bu içerik 1124 kez okundu.
Advert

4-10 Nisan Polis Günü ve Haftası dolayısıyla Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yemekli bir toplantı düzenleyerek emniyet teşkilatı mensupları ile bir araya geldi. Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Cumhuriyet Başsavcısı Durmuş Ali Karakoca, Jandarma Karakol Komutanı Binbaşı Mehmet Derin, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü’nün katıldığı programda, seçimlerle yeniden görev başına gelen Başkan Mükerrem Tollu’ya tebrikler de iletildi.

 İlçedeki kurumlar arasındaki bağı güçlü tutmak adına birçok organizasyona imza atan Başkan Tollu, burada yaptığı konuşmada,  ülkenin birlik ve beraberliğinin her şeyden önemli olduğunu vurguladı. Bu anlamlı gün vesilesi ile tüm Polis teşkilatına ve ailelerine teşekkür eden Başkan Mükerrem Tollu toplantıda yaptığı açıklamada şunları dile getirdi, “Bu hafta sebebiyle düzenlemiş olduğumuz yemek programına teşriflerinizden dolayı, hepinize teşekkür ediyorum. Biz Erdemli Belediyesi olarak kamu kurum ve kuruluşlarıyla ahenk içerisinde çalışmayı, birlikte Erdemlimize değer katmayı şiar edinmiş bir kamu kurumuyuz. Hepimizin amacı ülkemize hizmet etmek, Erdemli’de yaşadığımız için Erdemlimize hizmet etmek. Elimizden ne geliyorsa, gücümüz neye yetiyorsa yapmaya devam edeceğiz. Sizlere teşekkür ediyorum ve ailenizle birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu günler temenni ediyorum.”

Toplantıda açıklama yapan Erdemli Kaymakamı Avni Kula ve İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü, düzenlenen programdan dolayı başkan Tollu’ya teşekkür ettiler.

erdemli ajans erdemli belediyesi erdemli emniyet erdemli erdemli haber 10 nisan polis günü
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Muhtar Ahmet Çalışkaner Berat Kandilini Kutladı
Muhtar Ahmet Çalışkaner Berat Kandilini Kutladı
Hayırsever Vatandaş Dairesini Bağışladı
Hayırsever Vatandaş Dairesini Bağışladı
Serdal Kaya’dan Berat Kandili Mesajı
Serdal Kaya’dan Berat Kandili Mesajı
Kamil Boran Berat Kandilini Kutladı
Kamil Boran Berat Kandilini Kutladı
kartal escort