GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-04-2019 17:37   Güncelleme : 09-04-2019 17:37

Erdemli’ye Bahar Tollu İle Geldi

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli Talat Göktepe Çamlığında binlerce vatandaşın katılımı ile bahar şenliği düzenledi.

Erdemli’ye Bahar Tollu İle Geldi

Bahar şenliğinde Kur’an-ı Kerim okunup dualar edildi. Belediye tarafından kesilen kurbandan yapılan ikramlar dağıtıldı, yeni dönem görev alacak belediye meclis üyelerine teşekkür plaketi takdim edildi.

Erdemli Talat Göktepe Çamlığındaki bahar şenliğinde, çocuklar doyasıya eğlenirken aileler de bir araya gelerek sohbetler etti.

Şenlikte MHP ve AK Parti ilçe başkanlarının konuşmasının ardından kürsüye belediye başkanı Mükerrem Tollu geldi. “Bizim işimiz, hizmet etmek. Bu yüzden dünya görüşü, statüsü ne olursa olsun bu kentte doğan, bu kentte doyan, bu kentte yaşayan her bireye eşit hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımız, 0 rakımdan 2 bin 500 rakıma kadar Erdemli’nin her noktasını nakış nakış işlediler. Tek amacımız ilçemizi hep birlikte daha güzel hale ulaştırmaktı. Bu gün geldiğimiz nokta gösteriyor ki ilçemizde 10 yılda önemli işlere imza atmışız. Ancak bizler biliyoruz ki burada bir başarı varsa, en büyük pay sizlere ait. Sizlere borçluyuz ve hizmetlerimiz kesintisiz devam edecek. Durmak yok, yorulmak yok, mazeret yok” dedi.

Gün boyu katılımcıların gönüllerince eğlendiği programda yaptığı konuşma sonrasında eşi Fatma Tollu ’ya çiçek taktim eden Başkan Tollu, bir kez daha kadınların toplumdaki değerine vurgu yaptı.

Konuşmalar ve teşekkür plaketleri verilmesinin ardından yöre sanatçısı Hayrullah Kaplan (Bozo dayı) sahne alarak vatandaşları coşturdu.