Erdemli’de Polis Haftası Etkinlikleri
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert


Erdemli’de Polis Haftası Etkinlikleri

Emniyet Müdürü Şahingözlü Ziyaretlerde bulundu, Türbe Mezarlığında şehitleri ziyaret ettiler, Şehitler için Ulu Camii'de mevlit okundu. Kutlamalar yarın saat 10.00'da Atatürk Anıtına çiçek konulması ile devam edecek.

Erdemli’de Polis Haftası Etkinlikleri
Bu içerik 974 kez okundu.
Advert

Erdemli İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü, Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. Yılı dolayısı ile teşkilat mensubu polislerle birlikte Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Cumhuriyet Başsavcısı Durmuş Ali Karakoca, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ‘yu makamlarında ziyaret etti.

Türbe Mezarlığındaki şehitler kabirleri başında anılarak dualar edildi, Ulu Camii de şehitler için mevlidi şerif ile Kur’an-ı Kerim okundu.

Kutlama programı çerçevesinde gerçekleşen kabulde konuşan Kaymakam Avni Kula, ‘’Bugün halkımız huzur içinde yaşamlarını sürdürüyorlar ise bu emniyet güçlerimizin özverili çalışmaları sayesindedir. Bu vesile ile tüm polislerimizin günlerini kutluyorum’’ dedi.

Mazisi başarılarla dolu köklü bir geçmişe sahip olan Türk Polis Teşkilatı'nın 174. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Kula, Türk Polis Teşkilatının bilgi birikimini modern çağın imkânlarıyla birleştirdiğini ve kendini sürekli geliştirdiğini kaydetti.

Türk Polis Teşkilatının dünyanın önde gelen polis teşkilatlarından biri olduğunu vurgulayan kaymakam Kula, tüm polislerin Polis Haftasını kutladı. Vatan uğruna canlarını feda eden şehitlere Allah'tan rahmet, gaziler ve ailelerine sağlık ve mutluluk diledi.

Erdemli Kaymakamı Avni Kula, beraberinde Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ile birlikte mersin Büyükşehir Belediyesi Türbe Asri Mezarlığına giderek şehit emniyet güçleri ile şehit öğretmenlerin ruhları için dualar etti.

Erdemli Ajans olarak 10 Nisan Polis gününü kutlar, şehadet şerbeti için, ebediyete intikal eden emniyet mensuplarına cenneti ali niyaz eder, gazilerimize saygı, sevgi ve minnetlerimizi sunarız.

erdemli ajans polis haftası kutlamaları erdemli emniyet müdürlüğü erdemli emniyet ahmet şahingözlü erdemli erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Muhtar Ahmet Çalışkaner Berat Kandilini Kutladı
Muhtar Ahmet Çalışkaner Berat Kandilini Kutladı
Hayırsever Vatandaş Dairesini Bağışladı
Hayırsever Vatandaş Dairesini Bağışladı
Serdal Kaya’dan Berat Kandili Mesajı
Serdal Kaya’dan Berat Kandili Mesajı
Kamil Boran Berat Kandilini Kutladı
Kamil Boran Berat Kandilini Kutladı
kartal escort