SPOR
Giriş Tarihi : 08-04-2019 21:35   Güncelleme : 08-04-2019 21:35

Belediye’den Her Mahalleye Futbol Sahası

Erdemli Belediyesi, her mahalleye futbol sahası inşa etme projesi devam ediyor. Bu kapsamda toplamda 21 saha inşa eden ve ilçenin birçok noktasında spor alanları oluşturan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, tüm mahallelere futbol sahası kazandırmaya devam edeceklerini söyledi.

Belediye’den Her Mahalleye Futbol Sahası

Her Mahalleye bir futbol sahası sözünü tutmaya devam eden belediye başkanı Mükerrem Tollu, toplamda 21 futbol saha inşasını tamamladıklarını belirtti.

Sportif etkinliklere yönelik faaliyetler ile çocukların ve gençlerin sevgisini kazanan Başkan Mükerrem Tollu, özellikle gençleri zararlı alışkanlıklardan korunmak adına, spora yönlendirmeye çalıştıklarını vurguladı.

Sadece spor kompleksleri inşa etmekle kalmadıklarını bunun yanında sanatsal ve kültürel çalışmalar da yürüttüklerini dile getiren Başkan Tollu, ülkenin geleceğinin emanet edildiği yeni nesillerin vatana hayırlı bireyler olabilmeleri için çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

Tollu, “Erdemlimizin her noktasında yediden yetmişe tüm vatandaşlarımız için sosyal merkezler oluşturduk. Bu konudaki hassasiyetimizin sebebi, özellikle gençlerimizi ve çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumak... Bunu sağlamak için de elimizden geleni yapacağız. İlçemizde, 0 rakımdan 2 bin 500 rakıma kadar hizmetlerin en iyisine layık değerli vatandaşlarımız için çalışıyoruz’’ dedi.