GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-04-2019 20:41   Güncelleme : 01-04-2019 20:41

Başkan Tollu, “Allah’ına Gurban Erdemli”

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, üçüncü kez belediye başkanlığı yetkisinin kendisine verilmesinden dolayı Belediye binasından eşi ve çocukları ile birlikte halka hitap ederek teşekkür etti.

Başkan Tollu, “Allah’ına Gurban Erdemli”

Cumhur Başkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP lideri Dr. Devlet Bahçeli’ye seçimi kazanarak belediyeyi hediye etme sözü verdiklerini ve sözlerini yerine getirdiklerini söyleyen Tollu ve ekibinin belediyeye gelişinde vatandaşlar tarafından bir deve bir de bir ton ağırlığında tosun kurban edilmek istendi. Başkan Tollu deveyi kurban etmediğini ve bağışladığını duyurdu. Programa Kur’an-ı Kerim ve dua okunarak devam edildi.

Cumhur İttifakı tarafları AK Parti Erdemli ilçe Başkanı Mehmet Topçu ile MHP Erdemli ilçe başkanı Fatih Serin de birer konuşma yaparak verilen destekten dolayı teşekkür etti.

2019 Mahalli İdareler Yerel seçimin galibi geldiklerini belirten Tollu, kendisi için ahlaksızca yapılan yayınların da hesabını sormak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına gerekli başvuruyu yaptıklarını belirtti.

Başkan Tollu ‘’Tüm bu olumsuzluklara rağmen halkımız bize üçüncü defa yetki verdi. Bundan sonra merkezi hükümetin de desteğini alarak daha güzel hizmet edeceğiz. Seçim süreci boyunca bizlerden desteklerini esirgemeyen Erdemli halkına, seçim günü de en büyük desteği vererek seçimi kazanmamızı sağlayan gönüldaşlarımıza teşekkür ediyorum’’ dedi.

Başkan Tollu, önümüzdeki Pazar günü Erdemli Talat Göktepe Çamlığında saat 13:00’de zafer kutlaması için piknik ile eğlence düzenleyeceklerini bu şenliklerine herkesi davet ettiklerini kaydetti.

Konuşmaların ardından belediye meclis üyeleri ve adayları halka tanıtıldı.