GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-03-2019 15:18   Güncelleme : 31-03-2019 15:18

Başkan Tollu Oyunu Kullandı

Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı Erdemli Belediye Başkan adayı Mükerrem Tollu oyunu Akdeniz Mahallesindeki Mehmet Akif Ersoy İmam Hatip Ortaokulunda kullandı.

Başkan Tollu Oyunu Kullandı

Mehmet Akif İmam Hatip Ortaokulundaki 1024 No ’lu sandıkta kullanan Başkan Mükerrem Tollu ’ya MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin, AK Parti ilçe başkanı Mehmet Topçu eşlik etti.

Oy kullanma esnasında sıraya giren Tollu ‘ya görevlilerin başkanım sizin işiniz çoktur gezeceğiniz yerler var denilmesine rağmen oy verme sırasına da bekleyen Tollu, ‘’Özgür ve demokratik bir ortamda oylarımızı geleceğimizi şekillendirmek üzere kullanıyoruz. Kimse kimseden üstün değildir. Ancak bana sırasını veren değerli vatandaşlarıma ve sandık görevlilerine teşekkür ederim, her vatandaş gibi demokratik bir ortamda oyumu kullanmak için sıramın gelmesini bekleyeceğim’’ dedi. Oy kullanma sırası kendisine gelen başkan Tollu oyunu hayırlı uğurlu olması dileğiyle kullandı.

Tollu, oy kullanma işleminin ardından diğer sandık görevlilerini de ziyaret ederek seçimin hayırlara vesile olması dileğinde bulundu.

Daha sonra Şehit Öğretmen Hacı Ömer Serin İlkokuluna geçen Başkanlar burada vatandaşlarla ve sandık görevlileri ile görüştü ve AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu ve MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin’in oylarını kullandılar.