GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-03-2019 14:48   Güncelleme : 30-03-2019 14:48

Başkan Topçu, “Başkanımız Mükerrem Tollu ile Çok Güzel Hizmet Yapacağız”

Yaptığı konuşmalarla Erdemli’yi Coşturan AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu 31 Martta Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ile seçimi kazanacaklarını ve çok güzel hizmetlere imza atacaklarını söyledi.

Başkan Topçu, “Başkanımız Mükerrem Tollu ile Çok Güzel Hizmet Yapacağız”

Başkan Mehmet Topçu yaptığı açıklamada, ‘Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin ülkenin bekası için kurdukları Cumhur İttifakı ile Türkiye’de çok önemli bir birlikteliğe imza atmışlardır. Cumhur İttifakımızın Erdemli Belediye Başkanı Adayı Mükerrem Tollu başkanımızdır. AK Parti Erdemli İlçe teşkilatı olarak ve Liderine ve davasına inanmış yol arkadaşlarımızla Erdemli’de Mükerrem Tollu’yu yüksek bir oy oranıyla seçeceğiz.

Ben AK Partiliyim ama Cumhur ittifakına oy vermeyeceğim diyenler Feto ağzıyla konuşanlardır. Gerçek AK Parti’li gönüldaşlarımın hepsi Cumhur İttifakına oy verecek ve Mükerrem Tollu başkanımızı seçeceğiz.

Ben, Başkanımız Mükerrem Tollu ile birlikte el ele, gönül gönüle vererek Erdemli’mize en güzel hizmetleri getirmek üzere gece gündüz çalışacağımıza söz veriyorum.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız Mersin Milletvekilimiz Sayın Lütfi Elvan ve Mersin Milletvekillerimizle birlikte Doğalgaz başta olmak üzere, Bu zamana kadar Adliye Binası, 24 Derslikli Kargıpınarı İlköğretim Okulu, Kocahasanlı Yenimahalle İlköğretim Okulu, Kayacı Spor Kompleksi, Sarıkaya, Kocahasanlı, Arpaçbahşiş, Tömük, Kösbucağı mahallelerimize okul bahçelerine halı sahalarını tamamladık ve halkımızın hizmetine sunduk.

İnşaatı devam eden Kargıpınarı Anadolu Lisesine ek binası, Müftülük yanındaki Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 İstasyon Merkezimizde çalışmalarımız devam ediyor.

27 mahalleyi ilgilendiren Güzeloluk Enerji Grup Nakil hattı tamamlanarak hizmete girdi.

Erdemli Merkezi ve Ayaş’ta enerji nakil hatları yeraltına alındı ve trafoları yenilendi.

Çeşmeli ve 7 mahalleyi ilgilendiren enerji grup nakil hatları yenilendi. Birçok mahallemizde enerji nakil hatları ve trafolar yenilenerek hizmete girdi.

30 mahallemize parke kilit taşı döşemesi yapıldı.

Ayaş Göleti, Akpınar Göleti, Güzeloluk göleti, Esenpınar Göletleri tamamlandı. Üçtepe, Evdilek, Alibeyli, Elbeyli ve Karacoğlan göletlerimizde çalışmalar devam ediyor.

Çiftepınar Mahallemize 130 metre uzunluğunda köprü inşaatı tamamlanarak hizmete girdi.

Kargıpınarı Köprülü kavşak inşaatı bitmek üzere, Tömük ve Erdemli girişine köprülü kavşak ve battı çıktı yapılacak.

Erdemli’mize iki adet mesire alanı ve bir adet millet bahçesini en kısa zamanda tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız.

Çeşmeli – Taşucu otobanı, Erdemli-Ayrancı yolu, organize sanayi, Büyük Sorkun ve Aksıfat Barajları ile sulama göletlerinin biran önce tamamlanması için gerekli çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Seçimlerin hemen ertesinde bu hizmetler hızlı bir şekilde bir bir gerçekleştireceğiz, Allah’ın izniyle.

Cumhur İttifakının tarafları olarak Erdemli’de büyük ve güzel bir uyum içerisinde seçim sürecinin sonuna geldik. Bizler çalışmalarımız boyunca gittiğimiz her yerde yapacağımız projeleri halkımızla paylaştık.

Bir de seçimlerden sonra AK Partiye döneceğini söyleyenler varmış, bu ülkenin birliğe ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bu süreçte, Cumhur İttifakına kim zarar veriyorsa hesabı sorulacaktır.  15 Temmuz’da oyun çevirenlerin kalıntıları bugün de bir şeyler çevirmeye çalışıyormuş. Topunuz gelin topunuz. Bu millet, kumpaslara geçit vermez. Bu ittifak Türkiye’nin ittifakıdır Türkiye’nin. Bu ittifakta ayrıştırma yoktur; Doğulusuyla, Batılısıyla, Türk’üyle, Kürt’üyle, Laz’ıyla, Çerkez’iyle kardeşiz, biriz. 15 Temmuz gecesinde Türk, Kürt ayırdılar mı? Hepimizi bombaladılar. Bunun için Erdemli’de yaşayan tüm kardeşlerimizle birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Memleketimizin maceraya atılacak kaybedecek vakti yok.

Halkımızın kendisine hizmet edecek insanları seçeceği bu seçimlerin Erdemli’miz, Mersin’imiz ve Türkiye’mizde Cumhur İttifakının zaferiyle sonuçlanması temennisiyle” dedi.