GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-03-2019 21:22   Güncelleme : 28-03-2019 21:22

Kargıpınarı’ndan Tollu’ya Tam Destek

Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu ve teşkilatları ile meclis üyesi adayları Kargıpınarı mahallesi esnaf gezisinin ardından binlerce vatandaşın katıldığı Kargıpınarı Mitingini gerçekleştirdiler. Kargıpınar’lılar Başkan Tollu’ya desteklerinin tam olduğunu söylediler.

Kargıpınarı’ndan Tollu’ya Tam Destek

Cumhur İttifakı’nın Kargıpınarı Belediye Meclis Üyeleri Şaban Dölek, Burhan Arslan ve Ali Türel selamlama konuşmalarının ardından, MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin İstiklal Marşı’nın bir kıtasını okuyarak başladığı konuşmasında , “15 Temmuz’da silahı kendi insanına çeviren hainler, bugün de başka şekillerde ülkemiz üzerine oyun oynuyorlar. Bizi kumpaslarla sindirmeye çalışanlara en güzel cevabı, Kargıpınarı bu meydandan verecek. Türkiye’nin geleceği için istikbali için Cumhur İttifakına sahip çıkacağız. Bu ittifakın Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Toroslar’ı cazibe merkezi haline getiren Hamit Tuna, Erdemli’deki Adayı ise ilçemizi nakış nakış işleyen Mükerrem Tollu Başkanımdır. Belediyecilik birikim ve proje işidir. 31 Mart’tan sonra Erdemli’yi turizmde, sanayide ve tarımda bir dev yapacağız” dedi.

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu konuşmasında, “İşte bu meydan, Cumhur İttifakının meydanı. Bu meydanı görenler var ya, kaçacak delik arayacak. Adayın birisi bazı vaatlerde bulunuyormuş. Devletin, Bakanlıkların yapacağı projeleri üstleniyormuş, hadi oradan. Belli ki bu isimler, ilçe belediyesinin görevlerini bilmiyor. Bir de seçimlerden sonra AK Partiye döneceğini söyleyenler varmış, bu ülkenin birliğe ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bu süreçte, Cumhur İttifakına kim zarar veriyorsa hesabı sorulacaktır.  15 Temmuz’da oyun çevirenlerin kalıntıları bugün de bir şeyler çevirmeye çalışıyormuş. Topunuz gelin topunuz. Bu millet, kumpaslara geçit vermez. Bu ittifak Türkiye’nin ittifakıdır Türkiye’nin. Bu ittifakta ayrıştırma yoktur; Doğulusuyla, Batılısıyla, Türk’üyle, Kürt’üyle, Laz’ıyla, Çerkez’iyle kardeşiz, biriz. 15 Temmuz gecesinde Türk, Kürt ayırdılar mı? Hepimizi bombaladılar” dedi.

Kargıpınarı sakinlerinin coşku seli ile karşılanan Başkan Mükerrem Tollu, “Doğu’dan gelerek Batı’dan gelerek Kargıpınarı’nda buluşanlar, dostlukta buluşanlar, kardeşlikten yana olanlar selam sizlere. Bizim arkamızda Cenabı Allah ve duaları ile bizleri destekleyen sizler varsınız. Tollu’nun bin tane canı olsa, size feda olsun. Bu kentte doğan, bu kentte doyan, bu kentte yaşayan herkesin hizmetkarıyız.

Erdemli’ye kültürel alanda, sanatsal alanda, sporsal alanda çağ atlatacak faaliyetlerle, 63 projeyle karşınızdayız. Bu kentte yaşayanların hizmetkarıyız, hizmetkarı olmaya da devam edeceğiz” dedi.