GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-03-2019 19:25   Güncelleme : 28-03-2019 19:33

Cumhur İttifakına Tömük’te Coşkulu Karşılama

Erdemli Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu ve teşkilatları ile meclis üyesi adayları Tömük Mahallesi esnafını ziyaret etti, Tömük Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında Coşkulu kalabalığa hitap etti.

Cumhur İttifakına Tömük’te Coşkulu Karşılama

Tömük’te ilk olarak Belediye Meclis Üyeleri selamlama konuşmalarını yaptılar, ardından MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin açılışta yaptığı açıklamada, “15 Temmuz’da silahı kendi insanına çeviren hainler, bugün de başka şekillerde ülkemiz üzerine oyun oynuyorlar. Bu vahim olaylarda liderlerinin arkasında duran milletimiz, bir güç birliği oluşturdu, işte bu birliktelik Cumhur İttifakıdır. Türkiye’nin geleceği için istikbali için bu birlikteliğe sahip çıkacağız. Mesele beka meselesidir ve bu birliktelik Pazar’a kadar değil mezara kadardır. Bu ittifakın Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli’deki Adayı ise Mükerrem Tollu Başkanımdır. Üzerimizde ne kadar oyun çevirmek isterseniz isteyin, işte Tömük’ün gücü burada. 31 Mart’ta başkanımızı başkan yaparak, kimseye yedirtmeyeceğiz. Ve seçimlerden sonra da Erdemli’yi turizmde, sanayide ve tarımda bir dev yapacağız” dedi.

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu Sakarya şiirini okuyarak başladığı konuşmasında, “Mazlumların umudu olan son kale Türkiye’ye, liderlerimize nasıl sahip çıktıysa bu millet; 31 Mar’ta da Mükerrem Tollu’ya öyle sahip çıkacak. Allah’ın izniyle, liderlerimize de davamıza da bayrağımıza da istikbalimize de istiklalimize de öyle sahip çıkacak.  

31 Mart’taki seçim hak ile batılın seçimidir. Duyuyorum ki bazı isimler, bazı vaatlerde bulunuyormuş. Belli ki bu isimler, ilçe belediyesinin görevlerini bilmiyor. Bir de seçimlerden sonra aramıza dönecek olanlar varmış, bu trenden inen bir daha bu trene binemez.  15 Temmuz’da oyun çevirenlerin kalıntıları bugün de bir şeyler çevirmeye çalışıyormuş. Topunuz gelin topunuz. Bu millet, kumpaslara geçit vermez. Sizlerden isteğim Cumhur İttifakının tüm adaylarını, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan gibi Dr. Devlet Bahçeli gibi görün ve destek verin” dedi.


Tömük’lülerin büyük bir coşkusuyla karşılanan Başkan Tollu, “Çıktığımız bu kutsal yolda, bizi asla yalnız bırakmayan, her durumda ve şartta yanımızda olan, fitneye rağmen fesata rağmen bizleri yalnız bırakmayan siz saygı değer yol arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

Şu ana kadar sizlere asla yalan söylemedik, taahhütlerimizden asla geri dönmedik ve verdiğimiz sözlerin çok daha fazlasını yaptık. Bizim işimiz Cenabı Hakkın rızasını kazanmak ve sizin gibi mükemmel insanlara hizmet üretmek. Bazıları var ki bu birlikteliğe zarar vermek istiyor ama Pazar günü akşam görecekler ki bu millet onlara en güzel cevabı verecek. Hayatım boyunca inandığım değerler için mücadele ettim, bizler sadece hakkın ve halkın önünde eğiliriz.

Türkiye Cumhuriyeti, bağımsızlığına kolay kavuşmadı, bu yüzden şartlar ne olursa olsun bizim için asla mazeret yok. Şu an Erdemlimizin en büyük meselesi istihdam meselesi, bu sorunların çözümü için 63 öncelikli projeye yer vereceğiz. Erdemli’de ekonomik hayata, istihdama katkı sunacağız” dedi.


Tömük esnafı ve vatandaşlar, açılışta Kayahan’ın şarkısına eşlik ederek Tollu’ya duydukları sevgiyi dile getirdiler.