GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-03-2019 17:50   Güncelleme : 26-03-2019 17:50

Başkan Tollu’ya Sevgi Seli

Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, beraberinde MHP İl yöneticileri Erol Erdoğan, Salih Gürbüz, AK parti Erdemli ilçe Başkanı Mehmet Topçu, MHP ilçe Başkanı Fatih Serin, Sarıyer, Doğusandal, Karayakup, Sinap, Şahna ve Üzümlü mahalle sakinlerinin sevgi seli ile karşılandı.

Başkan Tollu’ya Sevgi Seli

10 yıllık hizmetleri ve 63 yeni projesiyle vatandaşların karşısına çıkan Cumhur İttifakı Adayı Mükerrem Tollu, cumhur ittifakı ile mahalleleri ziyaret vatandaşlarla biraraya geldi.

Başkan Tollu, “Şuan özgürce bu konuşmayı yapabiliyorsak, bunu önce yüce Mevla’ya sonra sizlere borçluyuz. 2014 yılında, bizi tanımadan bize inanıp destek verdiniz. Biz de sizi asla yanıltmadık, sizin teveccühünüz ile de görevimize devam ettik. Bütün hizmetlerimize rağmen size hala borçluyuz, hakkınızı ödememiz mümkün değil. Ben köylü çocuğuyum, köylerimizin sıkıntılarını çok iyi biliyorum’’ dedi.

Bu asil milleti mutlaka dünyanın efendisi yapmalıyız diyen Tollu, ‘’Biz sadece kendimiz için yaşamıyoruz, dünya mazlumları da bizi bekliyor. Bizde üzerimize düşeni yapacağız. Ama önce birlik olmalıyız. Değişik dünya görüşleriniz olabilir ama sizden ricam, ülkemizi düşünerek hareket etmeniz. Deneme yanılma yoluyla belediyecilik yapılmaz. Şu ana kadar yaptığımız hizmetlerin on kat fazlasını yapmak için huzurlarınızdayız. Alnımız açık başımız dik olarak karşınızdayız. 31 Mart’tan sonra Erdemli’nin tarihinde bir milat yazacağız” dedi.

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu ise, “Birileri, ben falan Bakanın talimatıyla geldim, şunu yapacağım bunu yapacağım diyormuş. Yahu arkadaş bakanlıkların, hükümetin yapacaklarını sen nasıl yapacaksın? Doğalgaz getireceklermiş Bakan mısın sen? Biz Başkanımıza projelerine koy dedik neden, biz İttifakız Hükümetiz. 31 Mart seçimlerine; 31 Büyükşehir de, 51 il de ittifak halinde gidiyoruz’’ ifadesini kullandı.

Biz talimatı liderlerimizden alırız, adaylarımızın da arkasındayız diyen Topçu, şöyle konuştu:

‘’Bizim derdimiz vatan, birlik ve beraberlik. Siyasi görüşü ne olursa olsun, ben tüm kardeşlerimden bu ittifak için destek istiyorum. Sizler bizlere sahip çıktıkça, bizde vefa borcumuzu ödemeye çalışacağız. 31 Mart’ta, makam sevdasına düşüp yola çıkanlara benim Erdemlim, benim Mersinim dersini verecek inşallah. Şimdi burası çok önemli, sizlere şimdiye kadar ampule mührünüzü basın demiştim, şimdi ise diyorum ki Mersin’de Hamit Başkanımız, Erdemli’de Mükerrem Tollu Başkanımız için üç hilalin böğrüne böğrüne mührünüzü vurun.” Dedi.

Ziyaret edilen mahalle sakinleri, İttifak Adayı Tollu ’nun kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadığına değinerek, destekçisi olduklarını dile getirdi.