GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-03-2019 18:50   Güncelleme : 25-03-2019 18:50

Ayaş Cumhur İttifakı Dedi

Cumhur İttifakı adayı Mükerrem Tollu, Ayaş Mahallesinde esnafları ziyaret etti akşam ise Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışını MHP Mersin Milletvekili Olcay kılavuz, AK Parti Erdemli ilçe Başkanı Mehmet Topçu ve MHP İlçe Başkanı Fatih Serin ile birlikte yaptı.

Ayaş Cumhur İttifakı Dedi

İstihdama ve kalkınmaya destek olan girişimcileri sürekli ziyaret eden Cumhur İttifakı Başkan Adayı Mükerrem Tollu, girişimciler ile sohbet eden Mükerrem Tollu, ekonomi faaliyetlerinin Türkiye’nin gelişmesine katkı sunduğuna dikkat çekti.

Tollu, gelişime katkı sunacak her faaliyetin arkasında olduklarını vurguladı. Ziyaretten sonra Ayaş Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışında yaptığı konuşmada, “Birliğiniz, beraberliğiniz, kardeşliğiniz bizlere güç veriyor. Allah birliğimizi daim etsin. Burada çok kıymetli bir adayımız var. Milletin derdi ile dertlenen, sevinciyle sevinmiş gerçekten bir gönül insanı var. Cumhur İttifakımızın Erdemli Belediye Başkan Adayı Sayın Mükerrem Tollu beyefendi, ayırt etmeksizin herkesi bağrına basmıştır. Belediyecilik her şeyden evvel yürek ister. Mükerrem Tollu ’da gönül var, cesaret var, samimiyet var, adanmışlık var. Her şeyden evvel adanmışlık var, hak hakikat ve adalet anlayışı var. Biz milletimizin vicdanına kulak vermiş bir ittifakız. Biz bin yıldır kardeşiz; Türk’üyle, Kürt’üyle, Arap’ıyla, Çerkez’iyle, Alevi’siyle, Sünni’siyle tek yürek, tek nefes olduk ve muzaffer olduk. Sadece vatan coğrafyamızla kalmayıp ne kadar din kardeşimiz, ne kadar soydaşımız varsa her birinin umudu olduk. Dünya’nın Türk’ün adaletine, Türk’ün merhametine, Türk’ün hizmetine ihtiyacı var” dedi.

Ayaş sakinlerinin coşku seli ile karşılanan Tollu, şu ana kadar sizlere asla yalan söylemedik, taahhütlerimizden asla geri dönmedik ve verdiğimiz sözlerin çok daha fazlasını yaptıklarını söyledi.

Bizim işimiz Cenabı Hakkın rızasını kazanmak ve sizin gibi mükemmel insanlara hizmet üretmek diyen Tollu, ‘’31 Mart’tan sonra Merkezi İdarenin kaynakları, birlikte çalışmaktan onur duyduğum Hamit Başkanımız ile Büyükşehir’in imkânlarını ve Belediyenin gücünü birleştirerek bu kente oluk oluk hizmet yağdıracağız. Bu üç büyük gücü birleştirdiğimizde, Allah’ın izniyle Erdemli’de bugüne kadar yaptıklarımızın kat ve kat fazlasını yapacağız. Şuan Erdemlimizin en büyük meselesi istihdam meselesi, Sayın Bakanımızdan taahhüt aldık; Tarım Organize Sanayi Alanını ve doğalgazı bir an önce ilçemizle buluşturacağız ve bunlar gibi 63 öncelikli projeye yer vereceğiz. Erdemli’de ekonomik hayata, istihdama katkı sunacağız. Ayrıştıran değil, birleştiren bir zihniyetle tüm vatandaşlarımıza hizmet üretmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.