GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-03-2019 18:21   Güncelleme : 25-03-2019 18:21

Arpaçbahşiş’te Başkan Tollu Coşkusu

Erdemli Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu ve teşkilatları ile meclis üyesi adayları ile birlikte Arpaçbahşiş Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışında vatandaşların büyük coşkusuyla karşılandı

Arpaçbahşiş’te Başkan Tollu Coşkusu

Açılışa katılan vatandaşların coşkulu karşılaması ile alana giriş yapan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, gönülleri memleket için atan herkesi Cumhur İttifakı kervanına davet etti.

Cumhur İttifakı Başkan Adayı Mükerrem Tollu, Arpaçbahşiş Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin, yerel seçimlere 30 büyükşehirde ve 21 ilde birlikte girme kararının ardından, Erdemli’de Mükerrem Tollu ’nun, Mersin’de Hamit Tuna’nın ortak aday olduğu açıklanmasının ardından Büyük Birlik Partisi’nin de Mersin’de aday göstermeyerek Cumhur İttifakına destek verme kararı aldı.  

Coşku seli ile karşılanan Cumhur İttifakı Adayı Mükerrem Tollu, Arpaçbahşiş’li hemşerilerinin kalplerinin kendileri için attığını söyledi.

Erdemli’de tarih yazmak adına, ilkleri gerçekleştirmek adına geliyoruz diyen başkan Tollu, ‘’Sizlere hiçbir zaman yalan yanlış taahhütlerde bulunmadık, neyi söz verdiysek verdiğimiz sözün çok daha fazlasını gerçekleştirdik. Şimdi huzurlarınıza, 63 tane yeni projeyle çıkıyoruz. Temel meseleleri şuana kadar çözdük, şimdi artık Erdemli’ye yatırım yapma zamanı. Hayat standartlarını yükseltip, Erdemlimizi en mükemmel kentlerden biri haline getireceğiz, hizmet seferberliği düzenleyeceğiz. Buradan Erdemli’nin merkezinden Toroslara kadar, elinin izi olan sevgili arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. 31 Mart’tan sonra daha fazla hizmet edebilmek için gücümüzü birleştireceğiz. Erdemli’de tarih yazmak için geliyoruz. Erdemli’de kazansın, Mersin’de kazansın, Türkiye’de kazansın” diye konuştu.

MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin de Cumhur İttifakı bu vatanın birliği, beraberlik çimentosu olduğunu kaydetti.

Merkezi İdarenin gücüyle, Büyükşehir’in gücüyle, Erdemli Belediyesi’nin gücünü birleştirerek hizmetlerin en alasını yapacağız diyen Serin, ‘’Allah’ın izniyle 0 rakımdan 2 bin 500 rakıma kadar ilçemizi ilmek ilmek işleyeceğiz. genel başkanlarımızın bize emaneti olan Belediye Başkan adaylarımızı sizlerle birlikte, AK Parti teşkilatımızla birlikte, MHP teşkilatımızla birlikte zafere ulaştıracağız” dedi.

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu ’ya desteklerinin tam olduğunun altını çizdi. Topçu, “Cumhur İttifakı; bu milletin geleceğidir, bekasıdır, yarınlarıdır. Kim dönerse dönsün bu yoldan, biz dönmeyeceğiz. Biz talimatı liderlerimizden alırız. Cumhurbaşkanımızın, AK Partimizin ve MHP’nin Büyükşehirde ortak Adayı Hamit Tuna, Erdemli’de Mükerrem Tollu ’dur. Birileri çıkmış, sanayi kuracakmış, hey yavrum hey. Çiftçiye gübreyi dörtte bir oranında verecekmiş, fide dağıtacakmış, hey yavrum hey sen babanın mirasını mı dağıtıyorsun? Biz Başkanımıza sanayiyi de, doğalgazı da koy projene dedik. Neden?  Projeyse bizde, yatırımsa bizde, iktidarsa bizde, başkansa bizde Allah’ın izniyle de ondan. Geri döneceklermiş miş miş, hadi dönün de göreyim, hodri meydan. Bakansa bakan bizde, vekilse vekil bizde, Büyükşehir Adayı bizde, Erdemli bizde” dedi.