CHP
Giriş Tarihi : 23-03-2019 18:53   Güncelleme : 23-03-2019 18:57

Hüseyin Serin; “Erdemli'de Seçimi CHP Kazanacaktır"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Erdemli Belediye Başkan Adayı Avukat Hüseyin Serin, “31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde Erdemli’de kazanan CHP kazanacaktır. CHP’nin üzerinden kimse bir beklenti içerisine girmesin. Erdemli’de yerel seçimlerde tarih yazacak olan CHP, Belediye başkanlığını kazanacak” dedi.

Hüseyin Serin; “Erdemli'de Seçimi CHP Kazanacaktır

Serin, partisinin seçim bürosunda İlçe Başkanı Ali Yardımcı, Meclis üyesi Adayları Çağdaş Uçar, Hidayet Oğuz ve meclis üyesi adayları ile birlikte gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Serin, yaptığı açıklamada, ‘’Arkadaşlarımla birlikte 45 gündür sahalardayız. Bize karşı halkımızdan büyük bir teveccüh görüyoruz. Vatandaşlarımızın bizden beklentileri bulunuyor. Bizim projelerimizle bu beklentilerine cevap verebileceğimizi düşünüyorlar. Halkımız 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde CHP’yi tercih edeceğine inanıyoruz’’ diye konuştu.

Mersin Büyükşehir Başkan Adayı Vahap Seçer ile birlikte diğer parti teşkilatlarını ziyaret ettiklerini belirten Serin, ‘’Görüyorum ki bizim ziyaretimiz sırasında fotoğraf çektirenler algı operasyonu ile halkımızın farklı düşüncelere girmesini hedeflediklerini gördük. Büyükşehir adayımız kesinlikle CHP dışında oy verilmesi konusunda hiçbir şey söylememiştir. Büyükşehir adayımızın iyi niyetini kötüye kullanmak isteyenler avuçlarının içini yalarlar. Bu konuşmalar da gösteriyor ki, demek ki bize karşı büyük bir teveccüh var. Biz kimse lehine yatmıyoruz’’ şeklinde konuştu.

Bu ziyaretlerden kimse bir şeyin peşine düşmesin Diyen CHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Avukat Hüseyin Serin, şöyle konuştu:

‘’Erdemli’de CHP seçimi kazanacaktır. Ben öyle görüyorum ki, mevcut Belediye Başkanı Cumhur İttifakının adayı ve ben de Millet ittifakı yani milletin adayı olarak seçime gireceğim. Burada bizim de büyük bir şansımız bulunuyor. CHP’li seçmenlerimiz dimdik ayakta ve yerinde bulunuyor. Farklı düşünenlerin partimizde ve bizimle bir alakası yoktur. 31 Mart seçimlerinde projelerimizle, hizmetlerimizle, halkımızın gönlüne gireceğiz ve oyları ile birlikte Erdemli’de CHP’nin kazandığı bir ilçe olarak tarihe geçeceğiz. Çok kapsamlı yaptığımız çalışmalarda da bunu görüyor ve halkımızın bizimle olduğuna inanıyoruz. Şunu da söylemeliyim ki biz de son iki günde kendimizin yaptırdığı anketi açıklayarak Erdemli halkını bilgilendireceğiz. Herkese sevgi ve saygılar sunuyorum.” Dedi.

 

AdminAdmin