GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-03-2019 21:32   Güncelleme : 22-03-2019 21:32

Başkan Tollu, “Erdemli Hizmette Zirveyi Yaşayacak”

Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı ile hizmette zirveleri yaşatacaklarını söyledi.

Başkan Tollu, “Erdemli Hizmette Zirveyi Yaşayacak”

MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu ve partililer ile birlikte Fakılı Mahallesini ziyaret eden Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve beraberindekilere Fakılı Mahallesinde coşkulu karşılama yapıldı.

Fakılı Mahallesini ziyaret eden Cumhur İttifakını karşılayan muhtar İsmail Şen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Başkanımız, seçim öncesi de bizleri zaman zaman ziyaret ederek ihtiyaçlarımızın tespitini sağladı ve taleplerimizi gerçekleştirdi. Kendilerinden Allah razı olsun” dedi.

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, ziyarette yaptığı konuşmada, “Bu seçim, 2023’e giderken ülkemizin ayağındaki prangalardan kurtulmasının yoludur. Merkezi İdare, Büyükşehir ve Erdemli Belediyesi bir araya gelince hizmetlerin birbirini nasıl tamamladığını ve artarak devam ettiğini hep beraber göreceğiz. Destek sizden, hizmet bizden” diye konuştu.

Yolların dar olduğu mahallede, tarımla ilgilenen vatandaşların ürünlerini taşımada sorun yaşadığına dikkat çeken Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ise şunları kaydetti:

‘’Yeni Tarım Ürünleri Yükleme Noktası yapacağız. 2014 Büyükşehir Yasası ile bütün Erdemli olduk, nüfusumuz 10 kattan fazla büyüdü ancak bizler bahanelerin arkasına sığınmadan çalıştık ve ilçemizin el değmemiş bir tek noktasını bırakmadık. Bizim işimiz, birlik olarak, hizmetlerin en iyisine layık olan siz vatandaşlarımızın emrinde bulunmak. Cumhur İttifakı ile Erdemli’ye zirveyi yaşatacağız ve Erdemlimizi hizmete boğacağız.”