GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-03-2019 21:23   Güncelleme : 22-03-2019 21:23

Çamlı’da Tollu Sevgisi Bir Başka

Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, Çamlı Mahallesi Ohut Mevkii sakinlerini ziyaret etti. Ziyarete, MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, yönetim kurulu üyeleri, delegeler ve meclis üyesi adayları katıldı.

Çamlı’da Tollu Sevgisi Bir Başka

Başkan Tollu ’nun Çamlı Mahallesi ziyaretinde MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin yaptığı konuşmada, “15 Temmuz darbe kalkışması gecesinden sonra Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bir güç birliği oluşturdu. Bu birliktelik, ülkenin geleceği olan Cumhur İttifakıdır. Allah’ın izniyle, sizlerin de desteğiyle 31 Mart’ta Mersin’de Hamit Tuna Başkanımızı, Erdemli’de Mükerrem Tollu Başkanımızı zirveye taşıyacağız’’ dedi.

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu da konuşmasında, “Biz asil bir milletiz; tankın önüne de yatarız, uçağa da kafa tutarız. Bayrak olmasa, ezan olmasa, bu ülkede Mükerrem Tollu başkan olmuş, Mehmet Topçu ilçe başkanı olmuş ne yazar. Siz desteğinizi verin, bizler memleketimize olan ahde vefa borcumuzu, hizmet borcumuzu ödeyelim.  Şimdiye kadar size, mührünüzü ampulün ortasına basın dedim bugün de ülkemizin birliği için mührünüzü üç hilalin böğrüne basın diyorum” diye konuştu.

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu da yaptığı konuşmada, 10 yıl boyunca bu kentin birincil ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını, bu ihtiyaçların, yüzde 80 yüzde 90 oranında tamamlanmasıyla, sıra memlekete kalıcı hizmetler yapmaya geldiğini belirtti.

Bu hizmetleri Cumhur İttifakı kapsamında; Merkezi İdare, Büyükşehir’de Hamit Tuna Başkanımız ve Belediyemizin imkânlarıyla daha güçlü bir şekilde gerçekleştireceğiz diyen Tollu, ‘’Bugün, bizleri bağrına basan siz Çamlı sakinlerimize teşekkür ediyoruz. Bizler var olduğumuz sürece, hizmetinizde artarak sürecektir’’ şeklinde konuştu.