EĞİTİM
Giriş Tarihi : 22-03-2019 17:44   Güncelleme : 22-03-2019 17:44

Başkan Tollu, “Biz Erdemli’nin Hizmetkarıyız”

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli’nin her yerinde, toplumun her anında yanında olduklarını belirterek özellikle eğitim ve okullara hizmete öncelik verdiklerini belirterek, “Biz Erdemli’nin Hizmetkarıyız” dedi.

Başkan Tollu, “Biz Erdemli’nin Hizmetkarıyız”

Başkan Tollu, Toplumların gelişmişlik düzeyinin temel ölçütü sayılan eğitim noktasında; Kreş ve Eğitime Destek Kurs Merkezi gibi projelerle büyük başarılara imza attıklarını belirterek, okullara çevre düzenlemesinden, boya, badana işlemlerine kadar birçok konuda destek hizmeti sunarak minik kalplere dokunduklarını söyledi.

Başkan Tollu, Erdemli İlkokulu bahçesine yaptığı çocuk oyun gurubu ile hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Yapılan eğitimden verim alınabilmesinin, ancak uygun ortama ve koşullara sahip olunmasıyla sağlanabileceğini vurgulayan Tollu, “İlim ve irfan yuvasında, geleceğin aydınlık Türkiye’sinin mimarlarını yetiştiren kıymetli öğretmenlerimize, teşekkür ediyoruz. Onlar, bizim aydınlık yüzümüz, toplumu şekillendiren yönümüz. Bu yüzden öğretmenlerimizin, emrine amadeyiz. Ailelerimizin en kıymetli hazineleri, hiç şüphesiz ki çocuklarıdır. Bizde çocuklarımız için ilçemizin her noktasında hizmet üretiyoruz. Kentimiz için fırsat buldukça her kesimden her meslek gurubundan insanımızın fikirlerine başvuruyoruz. Çünkü bu kentin geleceğini ancak ortak fikirlerimizle inşa edebiliriz” dedi.

Okul Müdürü Şevki Ersoy ve öğretmenler, gerçekleştirilen hizmetlerden ve üretilen projeler ile okullara verilen desteklerden dolayı kısa süre önce kendilerini ziyaret eden Başkan Tollu’yu tebrik etti.