GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-03-2019 22:09   Güncelleme : 21-03-2019 22:13

Erdemli AK Parti’den Birlik Beraberlik Toplantısı

AK Parti Erdemli ilçe teşkilatı birlik, beraberlik ve istişare toplantısı düzenledi.

Erdemli AK Parti’den Birlik Beraberlik Toplantısı

Erdemli Belediyesi Kongre Merkezinde düzenlenen istişare yemeğine, Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, Hacı Özkan, Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan adayı Mükerrem Tollu, AK Parti Erdemli ilçe Başkanı Mehmet Topçu, Milliyetçi Hareket Partisi Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin, AK Parti ve MHP İl Yönetim Kurulu üyeleri, eski belediye başkanları, ilçe teşkilatları meclis üyeleri ve adayları, Önceki dönemlerde teşkilatta görev yapmış başkan ve yöneticiler, Mahalle başkanlarımız ve yönetimleri, delegeler, STK başkanları katıldı.

AK Parti Erdemli İlçe teşkilatının düzenlediği yemekli istişare toplantısında konuşan milletvekili Zeynep Gül Yılmaz ile Hacı Özkan, Cumhur İttifakı temelini Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin ortak görüşmesi sonucu kurulduğunu ve bu ittifakın mezara kadar süreceğini söylediler. Milletvekilleri başta Mersin Büyükşehir Belediyesi olmak üzere Erdemli ve diğer ilçeleri Cumhur İttifakının alacağını belirttiler.

Başkan Tollu, Başkan Topçu ve söz alan konuşmacılar birlik ve beraberlik içerisinde bu seçimi kazanacaklarını söylediler.