GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-03-2019 21:57   Güncelleme : 21-03-2019 21:57

Erdemli Belediyesi Her Noktaya Hizmet Götürüyor

Erdemli belediyesi tarafından ilçenin her noktasında yürütülen faaliyetler hız kesmeden devam ediyor.

Erdemli Belediyesi Her Noktaya Hizmet Götürüyor

Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, Mahallelere yol yapım çalışmaları, sosyal yaşam alanları, meydanlar, çocuk parkları, okullara ve camilere destek hizmetlerinin devam ettiğini söyledi.

Hizmetleri yapmadan önce bölge halkının fikir ve görüşlerini aldıklarını belirten Tollu, eserlerin ancak ve ancak ortak kararlarla üretildiğinde kalıcı olabileceğine belirtti.

Sadece alt yapı ve fiziki konularda hizmet üretmenin yanlış bir anlayış olduğuna dikkat çeken Tollu; kültürden eğitime, sanattan spora her alanda gerçekleştirilen projelerin geleceğin şekillenmesinde büyük önem arz ettiğini vurguladı.

Başkan Tollu yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı: ‘’Erdemlimiz her şeyin en iyisine layık. Bu anlayışla çıktığımız bu yolda sadece fiziki anlamda alt yapı problemlerini çözmeye çalışmadık. Belki bu noktalara daha fazla önem verdik, çünkü asıl sorunlar çözülmeden başka projeler üretmek doğru olmayacak ama bugün geldiğimiz noktada görüyoruz ki sadece fiziki konularda değil ilçemizin hayrına olan her konuda eser bırakmışız. Her yere ve herkese eşit hizmet anlayışıyla, köylerimizde bulunan kurumlara destek olduk. Bu desteklerin yanında, çocuklarımıza ait alanlar oluşturduk, spor aktiviteleri için yeni mekânlar inşa ettik, meydanlar oluşturduk ve köylerimizi modern standartlara ulaştırdık. Büyük Atatürk’ün de dediği gibi ‘Köylü milletin efendisidir’ sözü ile sizlerin bu ülke için öneminizi gayet iyi biliyoruz. Bende bir köy çocuğuyum ve sizlerin hizmetlerin en iyisine layık olduğunuzun bilincindeyim. Bu yüzden de hep birlikte, ilçemizin her noktasını daha da güzelleştireceğiz.”