GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-03-2019 21:44   Güncelleme : 21-03-2019 21:48

Tabiye’de Tollu Başkan Dedi

Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve beraberindeki Cumhur İttifakı heyeti çıkartma yaptı. MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu’nun teşkilatları ile birlikte katıldığı Tabiye Mahallesi Ara Kahve buluşmasında Cumhur İttifakı ekibini binlerce mahalleli karşıladı.

Tabiye’de Tollu Başkan Dedi

Tabiye Mahallesi ziyaretinde konuşan MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin, Cumhur İttifakının iki liderin birlikte hareket etme kararı almasıyla ortaya çıktığını ve bir güç birliği olduğunu kaydetti.

Cumhur İttifakı sizlerin desteğiyle daha da güçlenerek devam edecek ve Erdemliyi cazibe merkezi haline çevirecektir diyen Serin, ‘’31 Mart seçimleri sadece bir Belediye Başkanlığı seçiminden ibaret değildir. 31 Mart seçimi vatan için millet için bayrak için ezanlarımızın susmaması için yapılan bir seçim olacaktır. Bizler hep birlikte, Torosları 15 yıllık hizmetleri ile cazibe merkezi haline getiren Hamit Tuna ve Erdemlimizi nakış nakış işleyen, sanat kenti haline getiren Mükerrem Tollu başkanımızla bu seçimleri kazanacağız inşallah’’ dedi.

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu da konuşmasında,  Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu ’nun yanında olduklarını üstüne basa basa söyledi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Dr. Devlet Bahçeli’ye Tabiye Mahallesinden selam olsun diyen Topçu, Cumhur İttifakı, birlik ve beraberlik ruhuyla oluşmuş bir ittifaktır, bu milletin geleceğidir. Biz bu yola baş koyduk. İşte bu yüzden vakit birlik vakti, vakit beraberlik vakti, vakit kardeşlik vakti. Bizim derdimiz koltuk değil, bizim derdimiz makam değil, bizim derdimiz vatan ve bu millete hizmet etmektir. Bizim ortak adayımız AK Parti ve MHP olarak tüm teşkilatlarımızla birlikte Mükerrem Tollu Başkanımızdır. Hizmetse hizmet, yatırımsa yatırım… Destek sizden, hizmet bizden” şeklinde konuştu.

Cumhur İttifakı kapsamında Devletin imkânlarını, Hamit Tuna Başkanımızla Büyükşehir’in imkânlarını Erdemlimize oluk oluk akıtacağız diyen Başkan Tollu, ‘’Her zaman dediğimiz gibi dün hizmetlerimizden nasıl ki tüm vatandaşlarımız eşit bir şekilde yararlanıyorsa, yarın da aynısı olacak. Sizlere ne kadar hizmet etsek, sizleri sırtımızda cennete bile götürsek haklarınızı ödememiz mümkün değil. Ama şunu söylemeliyiz ki rahmetli Metin Tokdemir’in ‘ Ahde vefasızlık, imansızlıktır’ sözünü şiar ediniyorum. Bizde sizlerin gösterdiği bu ilgiye vefasızlık etmeyeceğiz. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Birlik ve beraberlik içinde Erdemlimize, bu güzel ülkeye daha fazla hizmet edeceğiz. Kim ki bu ülkede insanları kategorize etmeye çalışırsa, en büyük hainliği yapar. Her insanın hizmetkârıyız, her insanın hizmetkârı olmaya da devam edeceğiz” vurgusunda bulundu.