GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-03-2019 21:38   Güncelleme : 21-03-2019 21:41

Esnaf Dostu Başkan Tollu

Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Topçu, MHP ilçe Başkanı Fatih Serin ile Manavlar Çarşısını ziyaret ederek esnaflarla bir araya geldi.

Esnaf Dostu Başkan Tollu

Ülke ve Erdemli ekonomisine destek için yapılabilecek çalışmalar konusunda, 63 yeni projeyi yeni dönemde ilçe ile buluşturmaya hazırlandıklarını söyledi.

Erdemli’nin ekonomik refahını elde etmesinin sadece ilçe ekonomisine katkı sunmakla kalmayacağını dile getiren Tollu esnafın kalkınma ve istihdam konusundaki fikirlerini aldı.

Gençlere müreffeh yarınlar bırakmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini hatırlatan Başkan Mükerrem Tollu, “Erdemlimizi, her alanda gelişmiş bir kent haline dönüştürmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Geliştirdiğimiz projeler ile kalıcı çözümler üretiyoruz. Bu faaliyetleri yürütürken de toplumun her kesiminin fikirlerini alıyoruz. Zira gerçekleştireceğimiz hizmetlerle vatandaşlarımızın beklentilerinin örtüşmesi en önemli hedefimiz. Biliyoruz ki geleceğimiz, ortak paydada buluşarak aldığımız kararlar neticesinde şekillenecektir. Bugüne kadar asıl meselelerimizi çözüme kavuşturmaya çalıştık çünkü öncelikli sorunlarımızı çözmeden, kalkınmaya destek sunacak faaliyetlere yer vermemiz doğru olmayacaktı. Ancak bu meselelerin büyük oranda çözümünü sağladık, şimdi ise istihdama ve kalkınmaya yönelik yeni projeler geliştireceğiz. En büyük vazifemiz sizin gibi mükemmel insanlara, hizmet etmek. İlçemizin, 31 Mart’tan sonra daha da müreffeh bir kent olabilmesi adına elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Başkan Mükerrem Tollu ve beraberindeki heyet sorulan soruları cevaplandırdı.