SİYASET
Giriş Tarihi : 18-03-2019 17:30   Güncelleme : 18-03-2019 17:30

Yarenler Tollu İle Coştu

Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin, meclis üyeleri ve adayları Yarenler Mahallesi ziyaretlerinde coşkulu bir kalabalık karşıladı.

Yarenler Tollu İle Coştu

Coşkulu kalabalığa ilk hitap eden AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, “Cumhur İttifakı; tankların önüne yatan, uçakların önüne çıkan o aziz evlatların oluşturduğu bir ittifaktır. Onun için kıymetli dava arkadaşlarım, yerel seçimlere AK Parti, MHP ve BBP ile ortak giriyoruz. Bizim çocuklarımıza bırakacağımız; 2023 hedeflerimiz, 2053 hedeflerimiz, 2071 hedeflerimiz var. Üzerimizde ne kadar sorumluluk varsa, çocuklarımızın yarınları için bu ülkenin bekası için sizlerin de üzerinde sorumluluk var.

Bu yüzden, kim kiminle yürür, ona bakın. Makam sevdasına düşenler; hani dava adamlarıydı, hani reis ne derse oydu. Yaranbelen’den sesleniyorum, onların derdi menfaat meselesi, siyaset simsarlığıydı. Hepiniz, 31 Mart’ta sandığa gömüleceksiniz. Allah’ın önünde secdeye eğilmekten başka kimsenin önünde eğilmedik, bundan sonra da eğilmeyeceğiz. Proje üretmişler, Sorgun Barajını bitireceklermiş, Antalya yolunu bitireceklermiş yahu sen, Tarım Bakanı mısın, Ulaştırma Bakanı mısın? Bakan bizim bakan. Milletin aklıyla alay etmeyin.” Dedi.

MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin’de yaptığı konuşmada şunları söyledi; “15 Temmuz darbe kalkışması gecesinden sonra Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bir güç birliği oluşturdu. Bu birliktelik, ülkenin geleceğidir. İlk sınavını 24 Haziran seçimlerinde veren Cumhur İttifakı, Allah’ın izniyle 31 Mart’ta bayrağını tüm belediyelere dikecektir. Bizim, Mersin’de Adayımız Hamit Tuna Erdemli’de ise Mükerrem Tollu Başkanımızdır. Cumhur İttifakı, sizlerin desteğiyle güçlenerek devam edecektir.” Dedi.

Mahalle sakinleri tarafından meşaleler eşliğinde, sevgi seli ve büyük bir coşku ile karşılanan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, “ Biz ülkemizi seviyoruz, biz atalarımızdan devraldığımız o kutsal emaneti, o yüce emaneti en yükseğe taşımak adına var gücümüzle, gece demeden gündüz demeden çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Gözünüzü kapatın ve Erdemli’de 10 yılda yapılan hizmetleri düşünün, ilçemize neleri kazandırdığımızı düşünün. 10 yılda yaptığımız bu hizmetlerin onlarca katını, 31 Mart 2019 tarihinden sonra sizlerle birlikte gerçekleştireceğiz. Cumhurbaşkanımızla, Bakanlarımızla, devlet erkânıyla birlikte, Büyükşehir Başkanımızla birlikte Erdemli Belediyesi’nin imkânlarını harmanlayıp, 31 Mart’tan sonra, açıkladığımız 63 projeyi ve daha fazlasını gerçekleştireceğiz.

Cumhur İttifakı; çocuklarımızın, gençlerimizin, Erdemlimizin, Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceği için çok önemli. Bu ülkeyi kıyamete kadar hür yaşatmak adına, bağımsız yaşatmak adına, binlerce şehidin kanıyla sulanan topraklarımızın Türk ve Müslüman yurdu olması adına birlikte çalışacağız. Bizim derdimiz, hizmet üretmek. Çünkü sizler hizmetlerin en iyisine layıksınız. Bastığınız topraklara Tollu kurban olsun, Tollu’yu Tollu yapan sizlersiniz. Tollu, Erdemli’yle birlikte Dünya’nın en güçlü adamı” dedi.