SİYASET
Giriş Tarihi : 11-03-2019 21:31   Güncelleme : 11-03-2019 21:31

Belediyecilik Gönül İşi

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, Tömük Mahallesinde Anatolia sitesi sakinleri ile Yetişgengil aileleri ile görüştü. Vatandaşla samimi bir görüşme gerçekleştiren Tollu ’ya AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu ile MHP Erdemli ilçe başkanı Fatih Serin de eşlik etti.

Belediyecilik Gönül İşi

Ziyarette AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin oluşturduğu bu birliktelik, 15 Temmuz gecesi milletimizin arzusu neticesinde kurulmuştur. Ve bizler bu birliktelik ile 31 Mart günü şehrin eminlerini, belediye başkanlarımızı seçeceğiz. Yerel iktidar ve genel iktidar da bir araya geldiğinde Erdemlimiz şahlanacaktır” dedi.

İlçede iki büyük teşkilatı kısa sürede bir araya getirerek toplum için örnek bir tablo oluşturan Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu da ziyaret esnasında yaptığı açıklamada, “Zaman zaman bir araya geliyoruz ve sizlerle halleşmenin hazzını yaşıyoruz. İnsanları sevmezseniz, insanlara gönül vermezseniz ve hizmetleri ibadet aşkıyla yapmazsanız, belediyeciliği başarmanız mümkün değil. Çünkü belediyecilik gönül işidir. İki güçlü teşkilatın ortak adayı olarak sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Niyet hayır akıbet hayır, bu emanete halel getirmeyeceğiz. Bu kervanda birlik var, bu kervanda kardeşlik var, özünde ve lokomotifinde Erdemli’ye hizmet var” diye konuştu.

Her mecradan her merkezden her mahalleden insanlarımız, bizimle hemhal olmak adına ciddi bir teveccüh gösteriyor diyen Tollu, ‘’Bizde her mahallelimizle bir araya gelmenin onurunu yaşıyoruz. Bize bu süreçte gece demeden gündüz demeden çalışarak, güç veren arkadaşlarıma ve siz değerli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.