SİYASET
Giriş Tarihi : 11-03-2019 21:24   Güncelleme : 11-03-2019 21:24

Çet Tepesinden Mükerrem Tollu’ya Tam Destek

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, Koyuncu Mahallesi Çet Tepesi Mevkii sakinlerinin davetine katıldı. Davete MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu, yönetim kurulu üyeleri, delegeler ve meclis üyesi adayları katıldı.

Çet Tepesinden Mükerrem Tollu’ya Tam Destek

Mükerrem Tollu davette yaptığı konuşmada,  “Biz insanlarımızı seviyor ve yaptığımız her işi ibadet aşkıyla yapıyoruz. Bu gönül birlikteliğinin, bu akıl birlikteliğinin ülkemize ne kadar katkısı varsa, Erdemlimize daha çok katkısının olması için uğraşmaktayız. İnşallah ilçemizin tarihine 31 Mart’ta altın harflerle yazacağımız bir süreci, başlatmış olacağız. Sorumluluğumuz düne göre çok daha büyük çünkü hem AK Partiye gönül vermiş dostlarımızın hem MHP gönül vermiş dostlarımızın sorumluluğu omuzlarımızda. Bizim yegâne amacımız, bu kette yaşayan insanlarımızın geleceğine ve mutluluğuna yatırım yapmaktır” dedi.

MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin yaptığı açıklamada Cumhur İttifakına vurgu yaparak, “15 Temmuz darbe kalkışması gecesinden sonra Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan güç birliği oluşturdular. Bu birliktelik bu ülkenin geleceğidir. İlk sınavını 24 Haziran seçimlerinde veren Cumhur İttifakı, Allah’ın izniyle 31 Mart’ta bayrağını tüm belediyelere dikecektir. Cumhur İttifakı, sizlerin desteğiyle güçlenerek devam edecektir” ifadesini kullandı.

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu da konuşmasında makam ve mevkilerin geçici olduğunu söyledi.

Bizdeki sevda makam mevki sevdası değildir, vatan sevdasıdır diyen Topçu, ‘’Önemli olan bu memleketin bekası, Cumhur İttifakıdır. Bu yolda Mükerrem Tollu ’ya öyle bir destek verelim ki bu destek dillere destan olsun. Bu duygu ve düşüncelerle, 31 Mart’ta sandıklara gidip memleketimize sahip çıkarak birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi bir kez daha perçinlemeliyiz’’ diye konuştu.