SİYASET
Giriş Tarihi : 06-03-2019 20:10   Güncelleme : 06-03-2019 20:10

Cumhur İttifakı, Bu Ülkenin Sigortasıdır

MHP Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu Adnan Menderes ile Tabiye mahallelerini ziyaret ederek bir araya geldi.

Cumhur İttifakı, Bu Ülkenin Sigortasıdır

Beraberinde MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin ile AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu ile birlikte Adnan Menderes ve Tabiye Mahallelerini ziyaret eden Tollu, ‘’Merkezi hükümet ile birlikte Erdemli’nin görmediği hizmetleri getireceğiz’’ dedi.
AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu Tabiye ve Adnan Menderes ile Tabiye Mahalleleri sakinlerine hitap etti.

Topçu, “Artık bu ülkede; Anadolu insanına, Türkiye’ye diz çöktüremeyecekler. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP lideri Dr. Devlet Bahçeli gibi iki dünya liderinin izinde olmak, bu davaya hizmet etmek, bu ülkeye hizmet götürmek ve dava aşkıyla doğru istikamette yola devam etmek milletimize yapılabilecek en büyük hizmettir. Çünkü Cumhur İttifakı, bu ülkenin sigortasıdır” diye konuştu.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin, ‘’Cumhur İttifakı, milli geleceğin teminatı ve parlak bir tescilidir’’ diyerek .’ Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer aldığını belirtmesi üzerine kurulan Cumhur İttifakının Erdemli Adayı Mükerrem Tollu dur. Liderlerimiz, nasıl akıllarını ve güçlerini birleştirdilerse, bizlerde her vatandaşımızla akıl ve gücümüzü birleştireceğiz ifadesini kullanan Topçu, ‘’Sorumluluğumuz 2019’dan sonra daha büyük. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti’nin iki büyük teşkilatı, emaneti bize tevdi etti. İnşallah nizamı âlem ülküsünü gerçekleştirene kadar, inşallah Kızıl Elma’ya ulaşana kadar, inşallah dünyadaki mazlumların umudu olana kadar hiçbir mazeretin arkasına sığınmadan, gece demeden gündüz demeden çalışacağız” şeklinde konuştu.