SİYASET
Giriş Tarihi : 06-03-2019 19:04   Güncelleme : 06-03-2019 19:04

Başkan Tollu: ‘’Biz hizmet adamıyız’’

Seçim çalışmaları kapsamında beraberinde MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu ve teşkilatları, meclis üyesi adayları, Küstülü ve Kızılen sakinleri ile bir araya geldi. Yaptığı konuşmada Başkan Tollu, ‘’Bizim boşa geçirecek zamanımız yok. Biz hizmet adamıyız’’ dedi.

Başkan Tollu: ‘’Biz hizmet adamıyız’’

Başkan Tollu, 15 Temmuz hain darbe girişiminde milletin verdiği mücadele ve milletin isteği ile Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin, milletin gücünü arkalarına alarak oluşturdukları birlikteliğin adının bugün ‘’Cumhur İttifakı’’ olduğunu söyledi.

34 yıllık belediyecilik tecrübesinin olduğunu 10 yıldır da ilçeye hizmet ettiğini belirten başkan Mükerrem Tollu, “Yaptığımız hizmetlerle Erdemli’nin geleceği, geçmişinden daha güzel olacak” diye kaydetti.

Daha iyi hizmet etmek adına 2019’da da alnımızın akı ile halkımızın karşınızdayız diyen Tollu, şöyle konuştu:

‘’Ama bu kez daha güçlü olarak göreve talibiz. Hem iktidarın hem Büyükşehir’in hem de Erdemli Belediyesi’nin imkânlarını birleştirip daha iyi hizmet edeceğiz. Erdemli’nin geleceği, geçmişinden daha güzel olacak. Zoru hemen, imkânsızı zamanla başaracağız. Biz mahallelerimize husumet yaymadık, herkese eşit hizmet üretmeye gayret ettik. Bunları çok fazla anlatma gereği duymuyorum zira ainesi iştir kişinin, lafa bakılmaz.”

MHP Erdemli İlçe Başkanı Fatih Serin de konuşmasında Küstülü ve Kızılen Mahalle sakinlerine birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Ülkümüz için kalpleri birleşen Erdemli’nin, erdemli insanları selam olsun sizlere diyen Serin, ‘’Cumhur İttifakının temelleri 15 Temmuz gecesi atılmıştır. Ve ilk sınavını 24 Haziran’da başarıyla vermiştir. Cumhur İttifakının mensupları 31 Mart Mahalli Seçiminde sandıkları Mersin’de Hamit Tuna Erdemli’de Mükerrem Tollu patlatacaktır. Cumhur ittifakı birlikteliği sağlamlaştıracağız” vurgusunda bulundu.

2 Mart Cumartesi akşamı, Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan TBMM Plan Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi Elvan ile birlikte adaylarının Mükerrem Tollu olduğunu açıkladığını ifade eden AK Parti Erdemli ilçe başkanı Mehmet Topçu, ‘’Sayın Lütfi Elvan ilçede efsane haline gelen dedikodulara son verdi. Cumhur İttifakı, Yenikapı ruhuyla 81 ilde milletimizin oluşturduğu bir birlikteliktir. Mersin, kozmopolittik bir bölge; liman, sanayi, Akdeniz’e açılan kapı burada. Biz de bu kapının anahtarını, 31 Mart gecesi liderlerimize teslim edeceğiz. Destek sizden, hizmet Cumhur İttifakından. Biz nefsi duygularımızı bir kenara bırakıp; teşkilatlarımızla birlikte, milletimizle birlikte, başkan adaylarımızla birlikte yollara düşüp, gece gündüz çalışacağız. İçimizde bulunup ta, nefsi düşünceleri ile siyaset simsarlığı yapıp, koltuk sevdası olanlara sakın ha sakın 31 Mart’ta pirim vermeyin. Bizim yolumuz dedikodu değil, birlik yoludur” şeklinde konuştu.

Küstülü Mahallesi Muhtar Adayı Ali Issı da yaptığı konuşmada, mahalledeki 573 hanenin 500’ünün Cumhur İttifakına, 31 Mart’ta mührünü vuracağını dile getirdi.