SİYASET
Giriş Tarihi : 06-03-2019 18:36   Güncelleme : 06-03-2019 18:36

Batısandal ve Ağlıca Yörüklerinden Mükerrem Tollu’ya Tam Destek

Seçim çalışmaları kapsamında Batısandal ve Ağlıca Mahallelerini ziyaret eden Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu’ya bölge Yörüklerinden tam destek geldi.Ziyarete MHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Erol Erdoğan, AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu ve teşkilatlarıyla birlikte katıldı.

Batısandal ve Ağlıca Yörüklerinden Mükerrem Tollu’ya Tam Destek

Yapılan hizmetlerden memnun olan vatandaşlar başkan Tollu ve ekibine teşekkür etti.  Kuşluca Mahalle Muhtarı Ahmet Dişlen, yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “Başkanım sen gönlünü ferah tut, Kuşluca ve Batısandalın Yörükleri senin yanında. Artık gönlümüzdeki birliktelik te oldu ve Cumhur İttifakı oluştu. Yıllardır özlemi duyulan bu özlemle artık sizler de merkezi hükümetin nimetlerinden Erdemli’yi istifade ettireceksiniz. Siz hizmet ettiğiniz sürece bizler bizlerin yanındayız’’ dedi.

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Topçu da yaptığı konuşmada, “Bu ittifak, bu milletin ve memleketin geleceğidir. Bizler davasına, liderine sadık insanlarız. İki liderin karar vermiş olduğu bu birliktelikle, Mersin’de AK Parti ve MHP’nin Cumhur İttifakı Adayı Hamit Tuna, Erdemli’de ise Mükerrem Tollu başkanımızdır. Kim hangi nifak tohumunu ekmeye çalışırsa çalışsın bu milletin birliğini, beraberliğini, kardeşliğini 31 Mart’ta bir kez daha gösterip, perçinleyeceğiz. Liderlerimizin emanetlerine sahip çıkacak, onları baş tacı edeceğiz. Milletimizin geleceği için vakit Batısandal vaktidir, vakit Kuşluca vaktidir, vakit Erdemli ve Ağlıca vaktidir. Vakit Mersin ve Türkiye vaktidir” şeklinde konuştu.

Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu yaptığı konuşmada, Batısandal, Kuşluca ve Ağlıca Mahallelerinde yaşayan vatandaşlara gösterdikleri yakın ve coşkulu ilgiden dolayı teşekkür etti.

Bu asil millet bu yüce millet hizmetlerin en iyisine layık diyen Tollu, ‘’Birinci önceliğimiz yaptığımız hizmetlerden dolayı yüce milletin hayır duasını almaktır. Yaptığımız hizmetlerden dolayı vatandaşımız bize Allah sizden razı olsun diyorsa en büyük kazancımız odur. Biz kimsenin aleyhinde ve dedikodusunda değiliz. Biz işimizin gücümüzün başındayız ve daha iyiyi nasıl yaparızın peşindeyiz. Biz bu rızayı kazanmak adına insanlarımızı hiçbir zaman kategorize etmedik. Bugün de Cumhur İttifakı ile kucaklaşarak hizmetlerin daha iyisini yapmayı vaat ediyoruz.  Bu beraberlik sadece seçim öncesi olan bir birliktelik değil. Biz, siyasi zikzaklardan da anlamayız. Bizim anlayışımızda, ‘Niyet hayır, akıbet hayır’ düşüncesi hâkimdir. Tek amacımız, doğruluktan ve güzellikten yana olarak, sizin gibi mükemmel insanlara hizmet üretmektir” vurgusunda bulundu.