GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-03-2019 16:36   Güncelleme : 06-03-2019 16:36

Türkiye’nin Müreffeh Yarınları

Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu öğretmenleri belediyede ağırlarken, ‘Türkiye’nin müreffeh yarınlarını inşa eden siz değerli öğretmenlerimizin ziyareti bizleri onurlandırmıştır” dedi.

Türkiye’nin Müreffeh Yarınları

‘Erdemli’de, Erdemli için her yüreğe sözümüz var.’ Düsturuyla çalışmalarına devam eden, Cumhur İttifakının Erdemli Temsilcisi Mükerrem Tollu, şahsını makamında ziyaret eden eğitim kurumu yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencileri ile bir araya geldi. Her ifadesinde bilinçli, kültürlü, ne yaptığından emin bir neslin, öğretmenler tarafından yetiştirildiğine dikkat çeken Mükerrem Tollu, ancak ‘önce millet, önce devlet’ anlayışı çerçevesinde yetişen çocukların, vatana ve millete hayırlı evlatlar olabileceğini vurguladı. 

Arpaçbahşiş Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi, Malatya Bölge Badminton Turnuvasına katılmaya hak kazanan Akdeniz Anadolu Lisesi, Pınarbaşı Şehit Polis Bayram Göde İlkokulu, Yeşilyurt İlkokulu ve Tömük Cumhuriyet İlkokulu yönetici, öğretmen ve öğrencilerini makamında misafir eden Tollu, taşı toprağı altın olan bu memleketin hizmetinde bulunan ve varlığını koruyan herkese minnettar olduklarını kaydetti.

Türkiye Cumhuriyeti’nin yarınlarının daha müreffeh olabilmesi için yeni nesillerin mimarı öğretmenler ile bir araya gelen Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, ilçede yaşamını sürdüren her kesimden vatandaşın hayatını kolaylaştıracak projeler üretiyor. Bu noktada geliştirilen ‘Engelsiz Taksi’ projesi ile bugüne kadar 1515 kişiye ulaştıklarının altını çizen Mükerrem Tollu, “Gençlerimizi, manevi değerlerine sahip çıkan bireyler olarak hayata hazırlayan siz değerli eğitimcilerimizin, her konuda yanındayız. Özellikle toplumumuzun, maalesef bireysel bağımsızlığına sahip olamayan kesiminin bakımını ve eğitimini üstlenen vicdan sahibi öğretmenlerimize, çok teşekkür ederiz. Bu kutsal vazifeyi, gereklerini en iyi şekilde kavrayarak icra ederken, yalnız olduğunuzu asla düşünmeyin.” Dedi.