CHP
Giriş Tarihi : 06-03-2019 16:10   Güncelleme : 06-03-2019 16:10

Vahap Seçer Erdemli’de Konuştu: Seçim İçin Dersimize Çalıştık

CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, partisinin Erdemli belediye başkan adayı Hüseyin Serin ile belediye meclis üyelerini seçmenlere tanıttı. Vahap Seçer, belediye başkanlığı döneminde particilik olmayacağını vurguladı.

Vahap Seçer Erdemli’de Konuştu: Seçim İçin Dersimize Çalıştık

Dertlerinin kavga etmek, birilerinden rövanş almak olmadığını belirten Seçer, "Bizim derdimiz hizmet etmek. Mersin halkı da bizden bunu istiyor. Ben gece yatıp sabah uyanınca belediye başkan adayı olmadım. 2 yıldır belediye başkanı olmak için çalışıyorum. Dersimi çalıştım. Mersin'i karış karış gezdim. Her kesimle konuştum. 'Ne istiyorsunuz' dedim. 'Çocuklarımıza iş istiyoruz' dediler. 'Az konuşan, çok çalışan belediye başkanı istiyoruz' dediler. Benden iyi belediye başkanı bulamazsınız. Benim hayatım çalışmakla geçti" ifadelerini kullandı.

Tarıma her türlü desteği vereceklerini kaydeden Seçer, Tarım Daire Başkanlığının kendi başkanlığında aktif bir şekilde çalışmasını sağlayacağını söyledi.

Mersin'i kültür, sanat ve spor alanında yeniden canlandıracaklarını dile getiren Seçer, "Mersin'i kültür sanat kenti yapacağız. Festival kenti yapacağız. Bunlar olmaz demeyin. Bunların dik alası olur. Önemli olan belediyenin parasını çarçur ettirmemek, çaldırmamak, yandaşların cebine indirmemek. Bunlarla mücadele edeceğiz. Benim dönemimde belediyede rüşvet olmaz, hırsızlık olmaz. Allah, 'benim karşıma her şeyle gel ama kul hakkıyla gelme' diyor. Bugüne kadar boğazımdan kul hakkı geçmedi, bundan sonra da geçmeyecek. Sizden 5 yıl istiyorum. 5 yıl sonra sizden oy istemeye gelirken başımız dik gelebilirsek, onurla gelebilirsek bundan daha büyük mutluluk olmaz bizim için. Bunun sorumluluğuyla çalışacağız. 5 yıl sonra sizden yeniden oy istemeye yüzümüz olsun diye çalışacağız" şeklinde konuştu.

AdminAdmin