GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-03-2019 20:37   Güncelleme : 04-03-2019 20:37

AK Parti Gençlik Kollarından Başkan Tollu’ya Ziyaret

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Erdemli İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mahir Nergis’i teşkilatıyla birlikte makamında ağırladı. Görevleri süresince kurumlarını siyasetten, kişilerin hükmünden ve zümrelerin etkisinden uzak tuttuklarının altını çizen Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan Adayı Tollu, gençlerin ülkenin omurgası olduğunu vurguladı.

AK Parti Gençlik Kollarından Başkan Tollu’ya Ziyaret

2009 yerel seçimlerinde Erdemli’nin, erdemli insanları sandıkta verdiği kararla ‘Mükerrem Tollu’ dedi. Kendisine duyulan bu güven ve teveccühe layık olma gayretiyle çalışmalarına derhal başlayan Başkan Tollu, güçlü bir kadro ile Erdemli’ye hizmet atağı başlattı. 2009’dan bu yana birçok önemli projeye imza atan Başkan Tollu, Cumhur İttifakının her iki büyük teşkilatı ile omuz omuza vererek daha iyisini yapacaklarının sözünü verdi.

AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mahir Nergis ve teşkilatlarıyla bir araya gelen Aday Tollu, gençlerin dinamiğinden heyecan duyduğunu dile getirdi. Temaslarda bulunan Nergis ve İttifak Adayı Tollu, Erdemli’de geliştirilen projelere ve geliştirilebilecek projelere değindi.

AK Parti Gençlik Kolları olarak desteklerinin tam olduğunu vurgulayan Nergis, süreç içerisinde yapılacaklar noktasında Başkan Tollu’ya danışmak istediklerinin altını çizerek, ilçe adına geliştirilebilecek ortak projelere imza atacaklarını dile getirdi.

Buluşmada açıklamada bulunan Cumhur İttifakı Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu,

“Gençlerimiz bu ülkenin omurgasıdır. Sizler, sadece kendi geleceğinizden sorumlu değilsiniz. Şanlı bir tarihe sahip bu millete karşı da sorumlusunuz. Geleceğin müreffeh ve aydınlık olması, büyük Atatürk’ün dediği muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak, ancak ve ancak bu ülkenin bekası için genel başkanlarımız ile milletimizin kararı ile bu davaya gönlünü koyan, siz gençlerimizin projeleri ile olabilecektir. Şu ana kadar ilçemizdeki temel meselelere yöneldik çünkü önceliklerimizi sıraya koymamız gerekiyordu. İnşallah sizlerle beraber daha büyük projelere, bu dönem imza atacağız.” dedi.