GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-03-2019 22:48   Güncelleme : 02-03-2019 22:48

Peri Gelinlik Açıldı

Peri Gelinlik, Erdemli Birinci Plaj Yolunda düzenlenen törenle Erdemli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, AK Parti ilçe başkanı Mehmet Topçu ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe başkanı Fatih Serin, işyeri sahipleri Tuba ve Emrah Köprücü çifti tarafından hizmete açıldı.

Peri Gelinlik Açıldı

Tuba ve Emrah Köprücü çiftinin sahipliğini yaptığı Peri Gelinlik işyerinin açılışında konuşan belediye başkanı Mükerrem Tollu, ‘’Erdemli huzurlu bir kent. Yatırımcı da huzuru arıyor bu nedenle yatırım yapıyor. İşte yeni bir işyerinin açılışını daha yapıyoruz. Tuba ve Emrah Köprücü çiftimizi yeni işyeri açmalarından ve huzuru seçmelerinden dolayı tebrik ediyorum. Hepimiz iyi bilmekteyiz ki bir kent ne kadar fazla yatırım alırsa o derece büyür. Huzur ve barış yoksa yatırımda olmaz. Bu nedenle Köprücü ailesini yürekten kutluyorum’’ dedi.

İşyeri sahibi Tuba Köprücü de yaptığı konuşmasında, açılışlarına katılan tüm davetlilere teşekkür etti.

Yeni açtıkları iş yerinde yılın modaları Gelinlik, Nişanlık ve kınalık trendleri bulunduğunu kaydeden Köprücü, artık düğün yapacak genç kızların gelinlik almak için Mersin’e ya da başka bir yere gitmeyeceğini tüm ihtiyaçlarının Peri Gelinlikten karşılanacağını söyledi.

Peri Gelinlik işyeri açılışı gerçekleştirilirken belediye başkanı Mükerrem Tollu, işyeri sahipleri Tuba ve Emrah Köprücü çifti ile birlikte pasta kesti, açılışa gelen davetlilere kendi elleri ile ikramlarda bulundu.  

Erdemli Ajans olarak Peri Gelinlik Erdemli’ye hayırlı olsun diyor, bol kazançlar diliyoruz.