EĞİTİM
Giriş Tarihi : 28-02-2019 18:45   Güncelleme : 28-02-2019 18:45

Sevgi Elçilerinden Müdür Açıkyörük'e Ziyaret

Arpaçbahşiş Atatürk İlkokulu 3-B sevgi sınıfı öğrencileri sınıf öğretmenleri Hanife Civelek önderliğinde ilçeye yeni atanan Milli Eğitim Müdürü Yusuf Açıkyörük’e hoş geldiniz ziyaretinde bulundu. Öğrenciler ellerinde taşıdıkları ‘’Öldükten sonra yaşamak istiyorum, Değerler eğitimi projesi’’ konulu dövizler taşıdılar.

Sevgi Elçilerinden Müdür Açıkyörük'e Ziyaret

6 Ekim 2017 de Yeniköy mezarlığına ektikleri iyilik ağaç ve gülleriyle bir omur boyu doğru, dürüst, çalışkan, saygılı, inançlı ahlaklı adaletli bir birey olmaya söz veren minik öğrenciler, bu proje kapsamında yüreklerini güzelliklerle doldurdukları, kendilerine, ailelerine. Çevreye, cennet vatanımıza ve kahraman milletimize, dünyaya yararlı bir birey olma yolunda kararlı olduklarını sunarak yaptıkları çalışmaları paylaştılar.

İlçe Millî Eğitim Müdürü Yusuf Açıkyörük ziyaretten duyduğu memnuniyeti dele getirerek öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Yarının umudu öğrenciler için bu makamda olduklarını eğitimin değerler üzerine kurulmasının önemini vurgulayan Açıkyörük, bu projenin her sınıfta her okulda yaygınlaştırılarak ‘’Temiz bir toplum’’ oluşturmada güzel yollar kat edileceğini vurgulayarak,  öğrencilere velilere ve öğretmenlerine teşekkür etti.

Öğrenciler yazdıkları şiirleri okuyarak ilçe millî eğitim müdürümüze hediye ettiler.

Erdemli İlçe Millî Eğitim şube müdürleri Mahmut Karaağaç ve Erdoğan Tekin’i de makamlarında ziyaret eden öğrenciler değerler eğitimi çalışmalarına destek sözü  alarak ziyareti sonlandırdılar.